Spordan önce Hem L-CARNİTİN hemde Pre-Workout almak ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Aziz Kazancı tarafından 5 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Aziz Kazancı

Aziz Kazancı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara, Turkey
    Selam beyler ben yılbaşı indirimiyle Hardline 3 lü setini aldım CLA+BURNER+L-CARNİTİN 20 kilo almıştım sporu bıraktım bugünde kilo vermeye yardımcı olsun ve kütleyi korusun diye WEİDER WHEY PROTEİN MUZLU ve FA Nutrition Xtreme Napalm Pre-Contest 500 Gr aldım

saat 11 gibi kalkıyorum CLA yarım saat sonra diyet yemeği ardından burner

saat 5 6 gibi yarım saat önce CLA haşlanmış tavuk yarım saat sonra burner

saat 7 8 gibi spora gidiyorum spordan yarım saat önce L-carnitin alıp gidiyorum.

Şimdi ise spordan sonra Whey ve spordan gene yarım saat önce Pre-workout alacağım aklıma takılan şey hem l carnitin hemde pre workout almak ağır gelmezmi 120 kilo çekiyorum yağ-kas karışımı birisiyim bi ara yapmıştım vucut ama sonra kilo aldım sporu bıraktım.

Ve bende varis var bu pre workout damar genişletiyormus yani benim varislerim iyice kötüyemi gider ?

2. Aziz Kazancı

Aziz Kazancı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara, Turkey
  3. Aziz Kazancı

Aziz Kazancı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara, Turkey
    up Allah rızası için bi yardımcı olacak ?

Konuyu yukarı taşımak için boş mesaj yazmak yasaktır.
    5 ceza puanı aldınız.

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Ocak 2016
  4. vivalabruno

vivalabruno Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    @Aziz Kazancı ;

Öncelikle iyi forumlar,

Güncel olan yaşını-boyunu ve kilonu da paylaşırsan daha rahat yardım alabilirsin. Aldığın kombinasyondaki ürünler etkisini görebileceğin ürünler, lakin direkt olarak, kutunun üzerinde yazan ve ya aldığın sitede önerilen dozda KULLANMAMAYA çalış. İlk önce verilen dozun yarısını bir kaç gün al. Vücudun toleransını birden şoklama, dışardan gelen takviyeye tepkime göstermesin. (Piramit Yöntemi)
    Hem Burner, hemde spordan önce L-carnitine almanı kendi fikrimce doğru bulmuyorum. Zaten yeteri kadar yüklenme yapıyorsun.
    Yemeklerinden önce CLA yı günde 3 kapsül, ve öğün aralarında 4-5 saat aralığında kullanman, ve BURNER ile kombine etmen yerinde olmuş. Burner'ı ne kadar zaman sonra aldığını da belirtmemişsin.

Spordan sonra Protein takviyen de yerinde. Ama bana kalırsa spordan çıkar çıkmaz hemen proteine koşma. Vücudunu 10 dakika dinlendir, vücut ritmin bir yerine gelsin. Yoksa, rahatsızlık-şişkinlik-gaz sancısı gibi problemlerle karşılaşabilirsin. İlaveten bu aldığın (Burner,Napalm,L-carnitine) yağ yakıcıların içinde Hemoroid hastalığı için bire bir azdırıcı.. Ve ciğerlerine o kadar yüklenme.

Varis problemin varsa aldığın "FA nutrition Xtreme" takviyesini çok alma derim. Ahım şahım pump etkisi de yok. Supplement alacaksan tercihlerin "Protein Takviyelerinden" yana olsun.
    Zaten bir şekilde yağ yakıcı-termojenik etkiyi görebileceğin ürünler piyasada bir hayli mevcut. Biber, kahve, yeşil çay vs.

Umarım yardımcı olmuşumdur :)

Sayfayı Paylaş