sporda cardıyo hakkıda yardım!!??

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mstfafl tarafından 26 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mstfafl

mstfafl Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba ben 189 79 kıloyum bıraz yag var vucudumda daha onceden 5 ay spor gecmısım var sımdı antremanımdan sonra 15 dkka kosuyorum tempolu bu pump etkısını ortadan kaldırıp ıdmanımın bosa gıtmesıne yol acar mı??

2. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Genel birşey söyleyeceğim; üzüm suyuyla içilen protein tozuyla suyla içilen protein tozunun kana karışması vs vs vs teknik şeylerdir.Yani üzüm suyuyla içmezsek bi işe yaramaz demek değildir üzüm susuyla içilen protein tozunun kana daha hızlı karışıp daha iyi etki yaratması.Yani o 15 dakka koşu sebebiyle senin tüm çalışmanın ziyan olması anlamına tabi ki gelmez.Fakat biliyorsun ki o tempolu koşu kas gelişimini bi nebze de olsa etkiler uzun aylar bunu uygularsan tabi.Önermem.Esnetme hareketleri öneririm yada 15 dakika tempolu yürüyüş modu.İyi forumlar.

3. Axe

Axe Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Vucut sağlıgı acısından bana göre antremandan sonra 15 ile 30 dakika arasında cardio yapılmalı eğer ki iyi besleniyorsan iyi protein tüketiyorsan kas kaybına yol acacagını zanetmem

casanova333 bunu beğendi.
  4. casanova333

casanova333 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Sabah kalkınca 3 yumurta kemek ekmeği lor çökelik ve beyaz peynir
    Öğlen 120 gr tavuk gögsü lapa bulgur pilavı çorba
    Ara ögün üni de yiyorum ( Bugünün menü et haşlama pirinç pilavu salata )
    Spor
    Spor sonrası 120 gr avu gögsü lapa bulgur pilavı çorba
    Aralarda süt içiyorum.
    Alt karında az yağ sorunu var spor sonrası 10 dk koşu ve karın hareketleri.
    Ama hacim almak için bulk dönemine girdim yukardaki beslenmeyi yapıyorum.
    Hacimi engeller mi 10 dk koşu koşmazsam karın yağım artar.

5. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Bulksan nasıl yağ yakacaksın yani define olacaksın?Bi yandan zayıflamak bi yandan kilo almak?Alakasız şeyler.Bulk döneminde yağ yakamazsın hele ki bu seviyeler için ve dediğim gibi sert bir antreman sonrası koşu kas kaybına yol açar.Forumda zaten bununla ilgili yazılar mevcut ve bilimsel makalelerle kanıtlanmış basit bir gerçeklik.Yani gerçek bir VG antremanı yapıyorsan ardından koşu kas kaybına kesinlikle sebep olur.Araştırın lütfen ve burda zannetmem tarzı yorumlara itibar etmeyin.Ben biliyorum,uyguluyorum ve zannetmiyorum.Tşkler.İyi forumlar.

Sayfayı Paylaş