Sporda 4. Ayım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cezainca tarafından 24 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. cezainca

cezainca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,

Sporda 4. ayım, vücut ölçülerim aşağıda.
    78 kiloyum, boy 187cm (zayıfım ama göbek var)

omuz 108cmden 115.4cm oldu
    kol 30.2cmden 33.5cm oldu
    göğüs 90.6cmden 94.3cm oldu
    bel 92.6cmden 91.8cm oldu.

EAS %100 Whey Protein tozu aldım, bunu nasıl ve ne zaman kullanmalıyım?
    Ve ekstradan önerileriniz var mı acaba?

2. TOLGA992

TOLGA992 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    göğüs fena değil

gelişimin iyi ama beli inceltirsen daha süper olur.boyunda var güzel görünür.
    whey i antremandan 30 dk önce 1 ölçek ve antremandan hemen sonra 1 ölçek alabilirsin(ben böyle alıyorum).kutunun dışında nasıl yazıyorsa öyle de alabilirsin :)

3. gymlover

gymlover Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Protein tozu kullanımı çok çeşitlidir,sabah alanı,antremandan önce alanı,sonra alanı,gece yatarken alanı bile var.

İhtiyaçların doğrultusunda kullanmalısın.Bunu senin öğünlerin belirler.Benim önerim antremandan önce ve sabah kalkınca kullanılması.Çünkü sabahın köründe kaliteli protein alman pek mümkün olmuyor,antremandan sonra da kas yıkımını engellemen gerek.

Gün içindeki zayıf öğünlerinde de kullanabilirsin ama supplement kullanımını mümkün olduğu kadar aza indirge.Doğrusu direk kaynağından (et,yumurta,peynir) almaktır.Supplement'i sana bir yardımcı olarak düşün.

İyi forumlar.

4. gamez34

gamez34 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Peki diet ve kardio uyguladınmı 4 ayda 0.8 cm belden gitmesi az gibi geldi bana

5. cezainca

cezainca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Diyete pek dikkat edemedim, evde ne pişerse onları yedim. Ama şekerden kaçındım. Sabahları peynir, bal, yumurta yedim. Öğlen yemeğinde sebze veet karışımı yemek + makarna veya pilav akşam yemeğinde de aynı şekilde. akşamları pilav ve makarnayı kestim şimdi.

antreman sonlarında da kardiyo yaptım. 20dk yürüme/koşma+ab roller+mekik+bacakları karına çekme vs...

gamez34 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş