Sporda 2. haftama başladım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve SiR_Arawn tarafından 9 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Arkadaşlar salonda 2. haftam verilen hareketleri 4 er set ve 15 tekrar olarak yapıyorum bazı ayak hareketlerini yapamıyorum ve ilk set bile olsa tekrarlarken aşırı derece zorlanıyorum 4 set 12 tekrar veriyorlar ben 4 set 10 tekrar yapmak zorunda kalıyorum...ayrıca her geldiğin gün ağırlığı 1 kademe artırın dediler yapmaya çalışıyorumda genelde çoğu hareket 18 kgyle başladım bugün 18kg devam ettim buhafta 2. gidişimde artırıcam... hareketlerin adlarını bilmediğimden burda söyliyemiyorum :( anlatabilsem mesela bi harekette 23kg yapmıştım sol kolda içinden bir donma gibi bişey oldu...devam ettim yaptım ama değişik bişey oldu içinden hissettim...bu arada bu hareketlerde zorlanmamam için önerebileceğinz bişey varmı? zorlanmamam değil esasında mekik 4x15 yapıyorum o harekette yanında yatıyorum ayakları birleştiriyorum ellerimle tutma yerlerini tuttuyorum ayaklarımı birleşmiş halde kaldırıp indiriyorum ama 4x10 geçemedim 4x15 yapmak istiyorum yapsam orda ölürüm oderece...yapamam zaten yapsanı bile yok :( bu arada set aralarında nefes alıp verme nasıldı harekette zorlandığında nefesmi veriyorduk ? yoksa alıyorduk? ayrıca set aralarında su içmek zararlı olurmu? ayrıca bodye gitmeden yemek yiyimmi? yemeyimmi? yoksa bodyden dönüncemi yiyim? help me :/

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    gıtmeden en az 2 saat once yemegını yemıs ol antremandan hemen sonrada yemegını ye

hareketı yaparken zorlandıgında nefes ver örnegın mekık cekerken kalkarken yerden nefes ver bench rpess kaldırırken mesala kaldırırken ver ındırırken al

su içilebılır ama abartılmadan 1 yudum ıcıp yapıp sonra tekrar ıcebılırsın ama mekıkten once ıcmenı onermem zor cekersın

Sayfayı Paylaş