Sporcu Pudingi

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve ciko nat tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    Merhaba arkadaşlar, gene hayal gücümle bir tarif ile karşınızdayım.Bu tarifi bugün denedim normal puding'den daha güzel.Yani ne zamandır puding yemiyorum 2-3 senedir ama bana cok lezzetli geldi. :)
    Tarifine geleyim hemen;

İstediğiniz kadar Yulaf Ezmesi, üstüne İzole Protein Tozu (normal protein tozuda olabilir) ve süt koyuyoruz arkadaşlar.Yağsız süt veya yağlı süt veya yarım yağlı süt tercih sizin. :) Daha sonrası bunarı bi güzel karıştırıyoruz, ve süt 200 ml geçmesin arkadaşlar yani 1 bardak, daha sonra 1 ölçek proteın tozu eger hala cıkolata kıvamını almadıysa, yani ıslanmadıysa birazda su koyalım göz kararı.Bi güzel karıştırın ve Yiyebilirsiniz. :) Tadı harika, 0 şeker, Komplex Karbonhitrat ve protein, müthiş bir ara öğün.Aslında ben kahvaltıda kullanıyorum ant onceside yapabilirsiniz.. Üstüne fındık, fıstık, ceviz, badem, kaju vb. kuruyemişler koyup dahada güzel bir tada sahip olabilirsiniz.. :) Yulaf yiyemıyorsanız muthıs bı seçenek sahsen yulaf bana tatlı gıbı gelıyor ınsan alıısınca.Blender'ınız varsa yulafı toz halınede getirebilirsiniz.. İyİ sporlar, İyi beslenmeler! :)

Isabella God's promise bunu beğendi.
  2. Suarez

Suarez Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    SİGORTACI
    Yer:
    İstanbul
    bazen kendımızı ödüllendirip 1 tencere pudinge veya 2 büyük boy pizzaya ölümüne yumulmak lazım :D

3. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    ben yumuluyorum hafta snrkları..ama bence bslenmeye yenı baslandıysa ılk 2 hafta yenılmemelı ka nsekerı dengelemek ıcın. :D

Suarez bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş