Sporcu Beslenmesi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Karakul3s tarafından 25 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Karakul3s

Karakul3s Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba ;
    Tamamen şans eseri bulmuş oldugum bu link de sizlere yararlı olabilicek bilgiler olduğunu düşündüğüm için sizlerle paylaşmak istedim. Umarım işinize yarar .
    İçinde sporcu beslenmesi konusunda çok değerli çalışmalar var.Duyumlara dayalı değil gerçekten bilimsel çalışmalara dayalı bilginiz olsun.

http://sdb.meb.gov.tr/okulsagligi/sporcu_beslenmesi.pdf

burakjudo, cingi, zigbog ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Tamamen okumadım ama göz attım temel bilgi olarak faydalı bir çalışmaya benziyor, bir kaç kaynaktan derlenmiş bilgiler.

Ancak inceledikçe forumumuzda karşı çıkılan görüşler olabilir. Bilemiyorum ama göz attığım yerlerde bir terslik görmedim.

Kitabı bilgisayarına kaydetmek isteyenler linkin üstüne sağ tuşla tıklayarak "farklı kaydet" komutunu seçerek kaydedebilirler. Programı açmak için Adobe Acrobat Reader programının bilgisayarınızda kurulu olması lazım.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    incelediğim kadarı ile genel sporlar için beslenme şekillerinden bahsediyor..vg diğer sporlardan çok farklı ve yazar tabiki bunu spesifik olarak dikkate almamış..

Sayfayı Paylaş