Spora yeniden dönüyorum yardıma ihtiyacım var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kur2at tarafından 9 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kur2at

kur2at Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar

bundan yaklasık 1 yıl once 6 ay düzenli olarak yaptığım sporu bıraktım.Bilinçsiz bir hocanın elinde oldugumu daha sonra öğrendim oda bu forum sayesinde.Şöyleki 6 ay boyunca aynı harekelerı yaptım ve vucut bu sure sonunda belli bir yere geldi ve hiç ilerlemedi.Devam edecektim fakat atamam oldu koşullar el vermedi bıraktım.Şimdi yeniden başlamak istiyorum aynı istekle üstelik sıgara bırakma kararını alarak.Sizden aklım karıştıgı için bilgi almak istiyorum hangi destekleyici ürünleri kullanmalıyım bilemiyorum.Daha önce hiç kullanmadım.

vücüt tipim: hafif atletik biraz göbekte yağlanma var ve belde yanlarda

bunun için acaba L-carnitine kullanıyım mı? (o 6 aylık süredede bu şekilde yağlanma vardı ne yapsam yok edemedim sadece azalttım.)

protein tozuna hemen başlamalı mıyım?Forumda genel olarak hayır denilmiş.Fakat bu destekleyici bir ürün sonuçta ne zaman kullansan vucuduna katkısı olur diye düşünüyorum.

parasal olarak sıkıntım yok sıgarayı bırakacağım için beslenmeme ve destekleyici ürünlere para verebilirim.

Cevap veren herkese teşekkür ederim şimdiden.

2. gReeNs

gReeNs Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yaşini we kilonu belirtmemissin bna gelirse kendine once sabit programlardan program bul (yeni baslayanlar icin)yeni baslayanlar dedim cunku vicudu kendi kombinasyonuna konsantre etmek aliştirma gbi düşün tabi 1 1.5 ay sonra uyelerimizin paylaştigi yada sabit programlardan başlaya bilirsin

kur2at bunu beğendi.
  3. kur2at

kur2at Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaş 24 kilo 75 boy 182 cm program olarak spor salonuna gittim değiştirilerek gerekli programı uygulanıcak dediler.L-carnitine nin cok faydasını gördüm diyen insanlar var napmalıyım sizce bildiğim kadarıyla sıvısı ve hapı var.cevap için teşekkürler

4. gReeNs

gReeNs Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    bence gerek yok o aldgn ilaçlar kimyasal iceriosa ki oyledir 6 yil wicuttan atilamiyor iyi bir beslenme programi we iyibir antrenman programi ile yaglarini kasa cewire bilirsin forumda 1-2 hafta bu konular hakkinda arama yap eminim cok yararlanacaksin

5. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : carnitine, yeniden başlamak

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş