Spora Yeniden Başladım Ve 1 Haftada 4 Kg Aldım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve slymnasye tarafından 12 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. poetwhitebird

poetwhitebird Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    konunun üzerinden zaman geçmiş ama yine de sorayım dedim bu kadar suyu içiyorsun (miktarına çok fazla takılmadım) peki içtiğin oranda çıkarıyor musun?

2. vedat

vedat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    memur
    Yer:
    ankara
    kilo alma hakında

slm arkadaşlar ben en az 4 yıldır 63-65 arasında gidip geldim ta ki bb yapmaya başlayana kadar ilk 3 hafta sonunda 68 oldum Allaha şükür, bu benim için inanılmaz bişey, sonra hasta oldum iki gün bişey yiyemedim aldığım kilolar gitti diye düşünürken body salonunda tartıldım ve aynen duruyor bu süpr bişey kiloyu kaybetmeyişim kas olarak aldığımdan mı kaynaklanıyor bilmiyorum
    benim asıl sorum 68 olduktan sonra yaklaşık 2 hafta bu kiloda takıldım kaldım şimdi tekrar artış oldu 69,5 kilo oldum sizce bu normal mi, kilo artışı böyle arasıra durup tekrar mı başlıyor ?
    kilo alımı nasıl oluyor

ayrıca bir insan günde 20 lt su içerse ölür

3. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Kg ölçümlerini mümkün mertebe aç karna,sabahları ve üstsüz yapmak en mantıklısı bence.Günün ilerleyen saatlerinde 76 bile çıktığım oluyor ama bunu dikkate almıyorum.

4. pitbull2621

pitbull2621 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    slm ben kilomun artmamasını sorun ediyordum forumdaki arkadaşlar 2aylık spor hayatıın kilo için erken olduğunu söylüyor bu sizinki nasıl oluyor ayda 1o kg aldığını söyleyen var

Sayfayı Paylaş