Spora yeni başladım ve pek bir bilgim yok...

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve aysel<3 tarafından 14 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. aysel<3

aysel<3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba herkese...

ben 2 senedir kendi çabalarımla diyet ve hareket ederek yani 80 kilodan 65e düştüm..şu anda 1.67 boyunda 66 kiloyum...hedefim 58 olmak...burdaki herkes çok ilgili ve yardımcı forum çok güzel ama ben bu konuyla ilgili bir eşye rastlayamadığım için soruyorum...spor salonuna yazıldım yağ oranım biraz fazla azaltmak istiyorum.... 1 hafta oldu başlayalı....geçen hafta 65 kiloyken bu hafta 66 çıktım tartıda beslenmeme çok dikkat ediyorum ve spora da haftanın 5 günü mutlaka gidiyorum neden kilom artmış olabilir? bazı arkadaşlar kas kütlesinin arttığını filan söylüyor ama ben herkesin söylediğine inanmak sitemiyorum...eğer bilgili olan varsa bana yardımcı oalbilir mi rica etsem? kilo vermem gerekirken neden arttı kilom?? teşekkürler şimdiden...

2. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    1 kglik farklılıkları hesaba katmayın. Bu açıdan sürekli tartılmak iyi olmuyor.

3. aysel<3

aysel<3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevap verdiğiniz için teşekkürler...ben her gün tartılmadan duramıyorum maalesef alıştım bi kere...duh

ama bugün tekrar tartıldığımda 65 kilo gördüm kendimi acaba yağ yakmaya başlamış olabilirmiyim spor salonuna haftada 5-6 gün gidiyorum...verilen diyet programınada uyuyorum harfiyen...:eek:

4. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    bende aynen sürekli bakıyorum ancak hiç iyi değil

mesela bakıyorum tartıya 1 kg az. ohooo iyiymiş mdiyorum akşam yemeğini fazla kaçırıyorum.....

aslında dayanıp tartılmamak lazım ama...

5. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Günlük olarak vücudun tuttuğu su, atık madde gibi bir çok şey bu tür ufak değişikliklere sebep olabilir. Haftada 1 kezden sık tartılmak gereksiz.

6. aysel<3

aysel<3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet doğru söylüyorsunuz bencede öyle yapılmalı...ama bazen kendimi kısıtlamama yarıyor doğrusu ne yalan söyliyim..:D

1 hafta dayancam bakalım sonuç ne olcak ;)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:56 ----------

cevap verdiğiniz için teşekkürler...haklısınız aslında moralimi bozmaktan başka işe yaramıyor haftada 1 tartılcam bundan sonra...thums:

sporunda işe yarayacağına inanıyorum şu kalan 5 kiloyu (yağdan) umarım verebilirim mayısın sonuna kadar...:D

7. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Farkı Tartıdan çok gözlerinle daha iyi anlarsın .

8. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    vücud ilk 20 gün falan ne yaptıgına adepte oluyor diye biliyorum yani ilk 20 gün yag yakımı diet cardio yavas yavas uyum saglıyo 1 haftada attgınız 1 kg yag olması biraz zor

9. aysel<3

aysel<3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zaten birazcık incelme var gibi haklısınız aynadan bakınca daha iyi anlıyorum..

evet doğru diyorsunuz hemen alışcak değil ya ama ben sabırsızım işte birazcık...:D

ama ölçülerimde 1er cm incelme oldu bugün 9. günümdü çok sevindim buna yağ yakmaya başladım galiba...hyper_

Sayfayı Paylaş