Spora yeni başladım. Sorularım var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve AqReSiF_7_ tarafından 14 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. AqReSiF_7_

AqReSiF_7_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    antalya
    Öncelikle herkese merhaba. Ben bu spora yeni başladım Yaşım 17 boyum 1.80 kilom ise 80 biraz kemiklerim iri olduğu için kilolu gözüküyorum fakat kas kütlem cok az bunun icin body sporunu basladım benim öğrenmek istediğim şey . Kemiklerim iri olduğu için fazlada gelişmek istemiyorum sadece biraz kas yapmak istiyorum kürek kemiğim felan gözüküyor onları kapatmak istiyorum bunun icin nasıl calısmalıyım nasıl beslenmeliyim salondaki body hocası ne bulursan ye demisti kiloda almak istemiyorum kemiklerim iri olduğu ,için sizden yardımlarınızı bekliyorum nasıl bir beslenme programıyla ,calısma programı yapabilirim.

2. Sivasli58

Sivasli58 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    spor hocasının ne bulursan ye lafı gerçekden acınası bi durum.hemen oradan uzaklaş :)

3. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Kas Kütleni Arttırmak İçin NE Bulursan Ye Mi Dedi? bence O Salondan Kaç Öncelikle. Kas Kütlenide Arttırmak İstiyorsan Protein Ağırlıklı Beslen

4. AqReSiF_7_

AqReSiF_7_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    antalya
    Mesela ekmek felan günde kac dilim yemeliyim ful protein ağırlıklımı beslenmem lazım?

5. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Tabi ki full Protein Ağırlıklı Beslenmiceksin. Sen Kas Kütlemi Arttırmak İçin Ne Yapmalıyım Demişsin Bende Cevap Verdm Protein Ağırlıklı BEslen Diye. Kilo Vermek Yağ Yakmak İstiyorsan Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı Konularına Bakarsan Sorularına Cevap Bulursun.

6. AqReSiF_7_

AqReSiF_7_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    antalya
    tskler bunu sormamın sebebi ben gecen sene gitmistim 2 ay kadar beslenme programımdan dolayımı anlamadım biraz bile kas kütlesi olusmadı ekmek pek yemiyordum fakat protein besinlerini cok tüketiyordum .

7. xccc

xccc Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    sadece protein değil tabi ki.doğru düzgün bir beslenme sistemi oturtmanız gerekiyor.yağı,şekeri,tuzu ve unu azaltabildiğiniz kadar azaltın.kompleks karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslenin.beslenme bölümüne göz atarsanız daha net şeyler oluşur kafanızda.

8. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    S - Kilo Almanın En İyi Yolu Nedir ?
    C - Kilo vermek kadar, kilo almak da pek çok insanın amacıdır.
    Kilo almak için harcadığınızdan daha çok kalori almalısınız. Bunu en iyi yapmanın ve kiloyu kas olarak korumanın yolu, bilimsel esaslara göre hazırlanmış bir "Vücut Geliştirme" programına başlamaktan geçer. Ancak bu şekilde artan ağırlığınızın "YAĞ" değil" KAS" olmasını sağlayabilirsiniz. Beslenirken de kalori alımını yavaşça arttırıp, ilâve birkaç öğünle gıda alımınızı takviye etmelisiniz. Bu amaç için üretilmiş kilo kazandırıcı doğal gıda maddelerini de (karbonhidrat ürünleri) kullanabilirsiniz. Yediklerinizin yağ değil, protein ve karbonhidrat olduğundan emin olmalısınız. Kendinize zaman tanıyınız, eğer, yılda 5-8 kg.lık kas dokusu kazanabilirseniz bu iyi bir sonuç demektir.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Verdiğim linke girin orda antreman beslenme bölümlerini okuyun herşey yazıyor

Sayfayı Paylaş