Spora Yeni Başladım Ağrılarım Var Yardımcı Olurmusunuz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ali2259 tarafından 27 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ali2259

Ali2259 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese iyi çalışmalar dilerim.
    23 yaşındayım daha önce hiç sporla ilgilenmemiştim. Spora başlayalı 2 hafta oldu. 1.Hafta bisiklet-koşu bandı ve eliptik yaptım belli süreler ile bacaklarım çok iyi olmasa da idare edebilecek tarzda oldular. 2. hafta ise kol-gögüs-bacak-omuz aletlerinde çalışmalara başladım. İlk gün 20-26kg ile çalışmıştım tüm aletlerde ve çok ağrım olmamıştı ( Vücudum gerçekten çok ham öğrenci oldugum için ). 2.gün ise biraz zorlamak istedim ve 32-38 kg ile çalıştım ve ertesi gün dirseklerimin iç kısmı yani pazıların alt tarafı ağrımaya başladı ve kollarımı istedigimi gibi bükebiliyordum ancak kollarımı tam anlamı ile dümdüz tutamadım. Ne kadar düz tutmaya çalışsamda tam o kısımlarda ağrılar oldu. Kollarımı ne zaman açmaya çalışsam ağrı yapıyor. vücudun hamlıgından oldugunu düşünüyorum şahsen görüşlerinizi almak istiyorum.

2. sosunaverenso

sosunaverenso Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Hamlikdan tabi devam et

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Şimdi sen ondan fazla artırma az tekrar yap yada az ağırlıkla çok tekrar yap zamanla geçer
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Kasım 2013 ---

Sayfayı Paylaş