Spora yeni başlıyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve letter16 tarafından 18 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. letter16

letter16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba Arkadaşlar ;

Spora başlamayı düşünüyorum yaşım 29 kilo 55 boy 1,81 bu zamana bir çok spor deneyimim oldu ama hepsi hüsranla sona erdi.

Amaç burda tamamen kilo almak kiloyu kasla alabilmek

Bir hafta iiçerisinde spora başlayacağım. Protein tozu bcaa amino asit güzel bir kombinasyon yapmak istiyorum. Şimdi diyeceksiniz spora başlarda bu sölediklerini kullanma o dediklerinizide yaptım ama yok olmuyor alamıyorum kafayı yicem artık kendimi bildim bileli zayıfım hiçbirşey olmuyor özgüven vs hiçbirşey kalmadı ne gerekiyorsa hızlı bir şekilde onu yapmak istiyorum. Bu saymış olduklarımla güzel bir kombinasyon yapıp sporla etkisini görebilirmiyim düşüncülerinizi öğrenebilirmiyim.

2. Tiberius

Tiberius Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Usta tabikide etkisini görürsün ama kısa vadede bir değişim olması çok zor en azından 6 ay kendini buna vermen lazım değişimi görebilmek için,bu arada karbonhidratı fazla tüketme protein ağırlıklı beslen bu sayede yağı az kas kütlesiniyse daha çok elde etmiş olacaksın

3. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    adamın kilosu boyuna göre düşük tam tersi karbonhidrat daha fazla tüketmesi gerekiyor zor kilo alan bir yapısı var anladığım kadarıyla
    bu tarz vücut tipleri kolay kolay yağlanma yapmaz yağlanma yapan vücut tipleride kolay kilo alır zaten

Sayfayı Paylaş