Spora vaktim yok....

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FleXoR tarafından 22 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    konu başlığından çok uzaklaştı..
    Java antreman öncesi ve sonrası ölçü farkını gösteren video koyana kadar insanları ikna edemezsin..daha fazla uzatmayalım..tartışıpta orta nokta bulunacak ve insanları aydınlatacak bir konu değil..bilakis kafalar daha fazla karışıyor..

daha fazla polemiğe de gerek yok..aksi takdirde başlık kilitlenecektir..
    spora vaktim yok başlığı ile ilgili mesajı olan yazabilir..

1reex1, saydam ve sehzadecelik bunu beğendi.
  2. CENTAUR

CENTAUR Guest

Hiçbirşey bilmiyorsun sayfalarca cevap yetiştiriyorsun.

java inanki, hatta sana yemin ederim kol antrenmanından sonra 5 cm hacim artışı imkansızdır. Bu tartışma götürmez birşey ve bu sana ilk ve son uyarım. Uslubuna dikkat etmessen forumdan atılacaksın. Hatta atılmış bile olabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Eylül 2007
  3. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    Eskiden aynen boyle dusunurken;simdi psikolojik olarak kendimi spor haric hic bir seye vaktim yok gibi sartlandiriyorum.

Gunde en az 9-10 saat iste calistiktan sonra eve gelip yarim saat 1 saat dinlenip dogru spor gidiyorum.Haftada 5 gun spor yapiyorum(bazen 6).Bir programim da 2.5 3 saat suruyor.(1.5 saat veya az daha fazla agirlik+Uzun kardiyo;8km/saat 1 saat kosu gibi.) yani yollarda da kaybedilen zamani eklersem is+ spor bana 14 saat gibi bir zamana mal oluyor.Ama sporu yaptiktan sonra kendimi cok rahatlamis hissediyorum.Amacim kilo vermeye devam etmek oldugu icin buna 1-2 ay daha katlanip sonra normal antremanlara bulk donem icin basliyacagimi dusunup seviniyorum.O zaman da gunluk sanirim 1 saat 15 dk felan surecek programim.Ve herkesin kalbi ve sagligi icin kendine ayirabilecegi haftada 5-6 saatinin olduguna inaniyorum.Yeter ki insan istesin.

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    insan isterse ne iş yaparsa yapsın vakit bulur sporunu yapar ben buna inanıyorum öyle spor yapmaya vaktim yok diyenler spor yapmayı sevmiyorum dese daha inandırıcı olur bence tabi ben vg ye okadar seviyorum ki vg siz bir hayat düşünemiyorum koşullar ne olursa olsun fırsat bulur sporumu yaparım

5. Battemberg

Battemberg Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Herkezin bu spor a ayırıcak vakti vardır ne olursa olsun. İnsanlar genelde bu işi etrafın tepkisinden dolayıda yapmak istemiyolar bence. Çünkü böyle bişeye niyet eden insan bide çevre tepkisi ile karşılaşıyo "aaa abi baklava yenmezmi,ooo ekmeksiz insan doyarmı, getir abi burger dan sıra sıra menüleri, sende kadın gibi diet yapıyosun" yada hevesi kırılır.Birde herkezin sizle bişeyler yarıştırmaya başlaması. Salak saçma sorular, "2 haftadır gidiyosun hala şişmemişsin" gibi aptal yorumlar zaten destek almayan insanı iyice yıldırır. Bazende işlerine gelmediği için yapmazlar. Kısa sürede sonuç alınamıyacak bir şey olduğu için büyük kesim bir spor çıkışı heves kırıklığı ile 1.5iskender ve baklava,kola ile açılışı yapıp aynı anda fitness ın kapanışını yapar.
    Tabiki BB çok daha farklı bir konu. Hayat tarzınızı ona göre ayarlamak gerek ve bence genetiğinizinde sizi heveslendirmesi, yardımcı olması gerek. Bu yüzden BB i bırakan kişileri çok yadırgamıyorum.
    Ama spor kesinlikle hayatımızın bir parçasında olmalı hangisi olursa olsun.

6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    battemberg çevre konusuna değinmişken bende şunu söyliyim dedim daha ilk spora başlıyacağımı çevreme söylediğimde alay dahi etmişlerdi benle ne gerek var body yapmaya diye kime dediysem yapma demişlerdi iiginçtir hiç sigara kulanmadım diye çevremdekiler niye kullanmıyorsun demişlerdi sigara içip sağlığımı tehlikeye sokmayı iyi görüyorlardı spor yapıp sağılıklı olmamı kötü görüyorlardı bu insanlar neden böyle anlamadım gitti

Sayfayı Paylaş