spora tekrar başladım önerileri bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mrthr35 tarafından 11 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    merhabalar. 22 yaşındayım kilom 85 86 boyum 1.77 askerden önce düzenli olarak çalışıyordum 2 sene ara verdim bir ara 94 kiloya kadar çıkmıştım daha sonra beslenmeme dikkat ederek 88e kadar indim. 1 haftadır tekrar dönüş yaptım kardiyo ağırlıklı çalışıyorum. Ayrıca yağ yakımına yardımcı olur diye bacak göğüs ve omuz da çalışıyorum ek olarak basit makinelerde.
    Ve yağ yakımına destek olsun diye grenade thermo detonator da kullanmaya başladım etkisini hissediyorum.
    Günlük 10 15 dakika arası koşu bisiklet dağ koşusu ve karın bel hareketlerini yapıyorum.
    kahvaltıda 2 kaynamış yumurta domates light peynir süt ve bir dilim kepekli ekmekle yapıyorum.
    Öğlen ise genelde sebze yemeği yada çorba yiyorum. şuan en ağır yediğim yemek ise bir tabak tavuklu pilavdır en fazla. tatlıyı alkolü dondurmayı yağlı olan her türlü yemeği kestim.
    bana uygun olabilecek bir beslenme önerisi veya antreman önerisi olan uzmanlar varsa yorumlarını bekliyorum. şuan vücut tipim ise şu şekilde.

2. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    [​IMG] sizce gidişat nasıl bence ilerle olmuş biraz ama bu tempoyu azaltmadan devam edicem 2 2.5 kilo fark var ve çoğu yağdan gibi geliyor bana

3. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123

hiç öneride bulunacak kimse yok mu gerçekten kafam çok karışık 11 günde 3 kilo verdim 83 e kadar düştüm vücut şekli ilk günden bu hale geldi nasıl ilerlemeliyim bilemiyorum

4. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    2inci fotoda gobegini iceri cekmissin sanki. Kac kilo verdigine bu kadar takma. Beslenme programini yap, takip et, sporunu yap. Ayda 2-4 kg arasinda ver. Gaza gelip uzerine cikmaya calisma

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    yok hocam göbeği içe çekmedim de kolları havaya kaldırdım fotoğraf çekerken net görünsün diye

Sayfayı Paylaş