Spora gitmeli miyim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve gari tarafından 18 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gari

gari Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    27 yaş, erkek 1.67 cm 50 kg
    Kol Çevresi 21 cm omuz Çevresi 99 cm

*
    Spor salonuna 3 defa yazıldım bugüne kadar hepsinde de burada okuduklarımı uygulayıp her türlü beslenme saati-spor saati kombinasyonunu denedim istisnasız hepsinde iştahım iyice kapandı. Sebebi yine benim, zaten iştahsız olduğum için yıllar yılı zayıfım.
    En son tıp Fakültesi'nde hocam tüm tetkiklerimi yaptı senin iştahsızlığın tamamen psikolojik dedi, yıllar yılı ailevi problemlerler vs tüm kardeşlerim çok Zayıf.
    Ben de iştah açıcı ilaçlardan aldım, 27 yıllık ömrümde mucize gerçekleşti ve iştahım açıldı. 1 ayda 50 kg den 58 kg ye çıktım.
    Baktım kol ve bacak hala 8 yaşındaki çocuklagibi, Göbek hamile göbeği gibi şişti. Ilacı bıraktım ve tekrar 50 kg ye indim.

*

Şimdi arkadaşlar

spor salonuna yazılayım diyorum. Hem iştah açıcı ilaç (ilacı mutlaka kullanacağım) hem beslenme hem de spora aynı anda mı başlayım diyorum.
    1- suplement düşünmüyorum aşırı zayıfım çünkü biraz toparladıkları sonra başlayım diyorum! Zaten para durumum ancak spora yetecek 5-6 ay öğrenciyim para yok valla.
    2- Beslenmem de, üniversitenin sabah öğle akşam verdiği yemekler, onları yiyorum 4 bin kaloriyi geçiyor ! Üninin yemek Programı'nda yazıyo kalori değerleri.
    Ara öğünleri de spor salonundaki hocaya ayarlasın diyorum?
    3- spor salonunda beş dakika koşmayı düşünüyorum, sonra kol bacak karın çalışmayı.. Çünkü zaten aşırı zayıfım çıplak 49 kilo... Sizce antrenman sıklığım ne olmalı, sonuçta asıl hedefim şu anda kas değil Vücudu toparlamak, Göbek olmayacak şekilde kilo almak, kol bacak ne kadar çalışmalıyım haftada kaç gün gidip kaç saat kalmalıyım gibi önerileriniz var mı.

Teşekkürler

2. Ascomycetes

Ascomycetes Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    İştah açıcı ilacı illa kullanacağım dersen bira mayası tablet öneririm. Bunun dışında
    1-Suplement ilk etapta düşünmemen sevindirici, en azından suplemente harcayacağın parayı spordaki beslenmene harcayabilirsin.
    2-Üniversitenin verdiği yemekler genelde yağdan aldığın kalori ile şişirme yemekler (iş yeri yemekleri de aynı şekilde ) bununla göbek yaparak kilo alabilirsin. Göbek yapmadan kilo artışı için temiz kalori alman gerekir. Peki nedir bunlar. Karbonhidrat kaynakları; yulaf, bulgur, kepekli makarna,esmer pirinç, fasulye,nohut Proteiin: et,balık, tavuk vs. yağ olarak ara öğünlerde tüketebileceğin badem fındık ,zeytinyağı, ketentohumu vs.
    Ara öğünleri hocanın ayarlayacağını pek sanmam o yüzden forumda beslenme günlüklerine göz atman gerekecek.
    3-Haftada 4 gün çalışabilirsin. Spor öncesi ve spor sonrası karbonhidrat alımını iyi ayarlaki hacim kazanman kolaylaşsın.
    Bol sporlu günler.

Sayfayı Paylaş