spora gidiyorum kilo alıyorum yardım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve rbu1497 tarafından 19 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rbu1497

rbu1497 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    ankara
    Merhabalar adım recep 15 yaşındayım 182 boy 82 kilom var.geçenlerde spora yazıldım.diger yaşıtlarıma göre daha ağır bi programım var.kalıplıyım normalde göbegim dışardan fazla gözükmez ama son zamanlarda beni sinir etmeye başladı bende spora yazılmaya karar verdim.diyetisyene gittigimde diyetisyen sen yag yakmak icin kas geliştirceksin dedi.kas miktarım ortalamanın altındaymış 9 kilo kadar ve yag 14 kilo fazlaymış.neyse 1 aydır sporuma gidiyorum dinlenme günlerimdede yüzüyorum.1 ay oldu ben ise başladıgımda 81.8 iken şu an 82.6 kiloyum .arka kol olarak eskiden kollarım hafif sarkardı şu an gayet iyi durumda.genel olarak kas anlamında iyiye gidiyo farkındayım ama nerdeyse 1 kiloyaa yakı kilo artışı var ben kastandır diyorum ama ailem yagdir diyo.normalde onlara katılmazdım cünkü bi aydır spor yapıyorum azcık kaslanmam doğal filan ama bel cevremde hic bir degisiklik yok bu yüzden bende olumsuz düşünmeye başladım sizin tavsiye ve düşüncelerinizi alıyım dedim şimdiden teşekkurler

2. basemode

basemode Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle herkesden duyduğun gibi beslenme beslenme ve beslenme.
    Kardioyuda fazla abartmadan yap kas kütlesi arttıkca yattığın yerden yaktığın kalori miktarıda artıyor.
    Kilo artışı kesinlikle kastandır 1 kilo kas 1 kilo yağdan daha az hacimli olur ve daha estetik durur.
    Tartıyı boşver aynadaki görünümüne önem ver.
    Benim sana tavsiyem aydan aya yada 2 ayda bir 3 ayda bir filan fotoğraf çek. (aynı açı aynı ışık ve aynı makineyle) :)

Sayfayı Paylaş