Spora geri donus ve supplement kullanimi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve sefayksl tarafından 14 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sefayksl

sefayksl Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    System and Network Expert
    Yer:
    Baku/Azerbaycan
    Merhaba arkadaslar,

Duzenli olarak ve disiplinli bir sekilde 1.5 yil fitness ile ilgilendim. Islerden dolayi ve yurt disina yerlesmem sebebiyle 8 aydir duzenli spor yapamiyordum. Arada kosu, mekik, sinav ve azda olsa agirlik antrenmanlarina giriyordum imkan oldugu surece. Yaglanma ve asiri kas kaybim olmadi. 1 ay once geri basladim ve suan eskisi gibi zinde hissediyorum kendimi. Hic beklemedigim bir sekilde tisortlerim eskisi gibi sikmaya basladi hacim almaya basladim.

Baku/Azerbaycan da yasiyorum is geregi, burada supplementler turkiyeye gore cok uygun.

- Whey
    - Amino
    - Kreatin

satin aldim ve basladim kullanmaya.

Sabah bir whey
    Antrenmandan once whey + kreatin + amino
    Antrenmandan sonra whey + amino

seklinde kullaniyorum. Sizce nasil?

Ayrica bir sorum daha olacak, casein almayi dusunuyorum ama benim antrenmanim 23:00 da bitiyor. Biter bitmez supplementleri iciyorum, ton baligi yiyorum ve uyuyorum. Sizce boyle bir durumda casein kullanmak dogru mu?

2. Baufitchampion

Baufitchampion Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    Günde 3 kere whey tüketmek gereksiz diye düşünüyorum. Suplementlerin asıl amacı destek olmak iken siz neredeyse ana proteinleri suplementden asıl yiyecekleri destek olarak kullanıyorsunuz heralde

3. sefayksl

sefayksl Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    System and Network Expert
    Yer:
    Baku/Azerbaycan
    Santiye ortaminda keyfimize gore yemek yapma/yeme imkanimiz yok. Sehire uzagiz, mahrumiyet ortami yani. Antrenmandan once ve sonrasi zaten standart. Sabahlari da kahvalti aliskanligim fazla yok peynirin yaninda whey iciyorum sadece. Oglen ve aksamlari duzenli yiyoruz zaten

Sayfayı Paylaş