Spora Bugün Başladım Bir Kaç Sorum Olacak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Asiink tarafından 24 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Asiink

Asiink Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar spora bugün başladım. Kilo almak için başladım daha doğrusu. Bugün spordan sonra iştahım arttı. Ancak kendimi çok halsiz hissediyorum sanki hiç kanım kalmamış hep uykum geliyor. Harcadığım kaloriden dolayımı acaba bu. Bana şuan ne önerirsiniz. neler yemeliyim. Acilen 10 kilo almam gerekiyor çok zayıfım. Sizce bunu nasıl başarabilirim. Bana öneri verin ne olur. Neler yapmalıyım. Haftada 3 gün gidecem spora. Protein tozu kullanmalımıyım anterenörüm ilk aylarda önermiyoruz dedi. Ama çok zayıfım. Sizce kullanmaımıyım. Cevap yazarasnız sevinirim.

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    al işte. gene protein tozu :) savunucular gelsin cevap versin. kullansın mı kullanmasın mı?

egemennn ve Created By Loss bunu beğendi.
  3. Asiink

Asiink Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ne demek istedin kardeş

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    spora bugün başlayan birinin protein tozu tavsiyesi istemesine şaşırdım kardeşim. çok zayıfsan, çok yiyeceksin. bunun başka yolu yok. varsa bilen söylesin. tozla mozla olmaz.

5. Tbackdown

Tbackdown Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle birden kilo almak fikri biraz yanlış olabilir ortalama bir vücut yilda 5kg alabilir diye tahmin ediyorum yani aylik 1kg alsan cok iyi olur bence çünkü bunun fazlasi yag olarak depolanir ve ilerde yakmakla ugraşirsin

6. Tbackdown

Tbackdown Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Tozdan önce iyi beslenirsen zaten kilo alırsın tabi uyku dinlenme ve dogru antrenman programiyla.

7. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Dedikleriniz hem yeni başladığınız hem de yeterli beslenmediğiniz için olabilir,kalori hesabı yapmalısınız,madem kilo almak hedefiniz bu işi koydunuz kafanıza oturup 5-10dakikanızı ayırıcaksınız.Harcadıgınız kaloriyi öğrenin 300-500 arttırın yetersiz gelirse zamanla arttırrıp indirirsiniz.Protein tozuna gerek yok tavuk,yumurta gibi protein kaynakları yeterli olur günlük protein ihtiyacınızı tamamlamada.Zaten ''Protein tozu kullanmalı mıyım..ama çok zayıfım''demişsiniz sanırım kg aldırıcak algısıyla yazdınız kilonuza bi etkiside olmaz,gainer lar etkileyebilir ama o da gereksiz bulgur,makarna,yulaf gibi kaliteli karbonhidrat kaynakları dururken,bu saydıklarımı tüketmeye calısın,en kral markanın gainerından iyidirler..

8. Tbackdown

Tbackdown Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Gainerlarda aşırı seker olduğundan dolayi yağlanma yapar ayrica.

9. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Aynen oyle eklemeniz icin tesekkurler

10. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    protein tozu felan paklamaz seni hemen eczaneye koş ve şu cümleyi kur ' abi/abla bana bir adet iğne bide en gçlü anabolik steroidiniz hangisiyse ondan ver' de. Onlar gerekeni verecektir..

Sayfayı Paylaş