Spora başlayalım 7 ay oldu gelişimim sizce nasıl ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve captainpalman tarafından 23 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. captainpalman

captainpalman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet spora tam 7 ay önce başladım ramazanda yapamadım boyum 191 başladığımda 66.6 kiloydum şimdi 79 kiloyum bol makarna,bulgur tavukla dengeli sağlıklı beslendim kendimi aşırıda kasmadım 4. aydan itibaren kreatin ve protein takviyesi almaya başladım salondayken hocam her ay farklı program yazıyordu farklı hareketlerede alışmam için fakat yazın memlekete geldim ve bütün yazı aynı programla geçircem sizce ne kiloma göre göğüsten kaç hareket ön koldan kaç hareket yazmalıyım yoksa yazmayıp hocamın yazdıgı progrmaı 3 ay uygulamalımıyım ? son olarak gelişimim nasıl yorumlarınızı bekliyorum

2. byerlikaya45

byerlikaya45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yaz dediğin 1.5 ay kalmış zaten :) Eylül 15'e kadar aynı programla devam et. Kış için hocandan yeni program iste. Kışın çalışmak yaza oranla daha kolay olduğu için daha zor bir program alabilirsin böylece daha iyi gelişirsin :)

3. captainpalman

captainpalman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    teşekkür ederim acaba gelişimim nasıl yağ oranım %8 den 11 e çıktı gerisi kas

4. krxas

krxas Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ölçülerinizi yazarsanız (Kol,Göğüs,Omuz..) gelişiminiz hakkında daha kolay yorum yapılabilir :)

Sayfayı Paylaş