spora başlayalı 1 yıl oldu büyük bir gelişme kaydettim ve sakatlık sonrası...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nacres19 tarafından 21 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nacres19

nacres19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    spora başlayalı 1 yıl oldu büyük bir gelişme kaydettim ve sakatlık sonrası birden söndüm. geçen sene nisanda başladım ve 6 ay içinde 68 kilodan 83 kiloya kadar çıktım bundan 8. ayda 86 kiloya kadar ulaştım ve vücudum şekillenmiş ve güzel bir durumdaydı bundan sonra ard arda gelen sakatlıklar yüzünden 2 ay boyunca çok kötü bir şekilde bu sporu yaptım ve 80 kiloya düştüm bundan sonraki 2 ay bounca belimdeki sakatlık yüzünden (eklemlerim oynamış) yattım ve 77 kiloda eski kötü günlerime döndüm. Spora tekrar döndüm 4. antreman sonrası gelişme görünüyor şekillenme var 2 kilo aldım ve vucudum ektomorf. Neden bu kadar kilolarım oynuyor hızlı alıp veriyorum ? Şuan günde 4000 kalori civarı alıyorum 170 gr civarı protein alıyorum bcaa protein ve gainerım var ve orta seeviye bir antreman yapıyorum maksimum değil %70 ağırlık giriyorum bu antremanla kaç kalori yakarım ve minimum kaç kalori almam lazım ? eski formuma ne zaman kavuşabilirim ? teşekkürler
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Nisan 2015 ---
    biraz uzun oldu ama kusura bakmayın.

2. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Boyuda yazsaymışsın :D 77 kilo.Önceden 68'mişsin.Şuanda görünümün en azından normalse.Güzel ve düzenli bir programla devam edebilirsin.2 ayda kendine gelir vücut bana kalırsa.Aşırı zorlama kendini.Çünkü aşırı zorlamanında hiçbir faydası yok.Herşeyin ortası iyidir

3. nacres19

nacres19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Boyum 194 görüntüm çok kötü değil ama eski halime göre ölçüler çok kötü umarım toplarım

4. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    4000 kalori alıyorsan zaten kilo alırsın fazlasıyla alıyorsun kalorini

Sayfayı Paylaş