Spora başlayıp kilo alma

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gamzebakogglu tarafından 27 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. gamzebakogglu

gamzebakogglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Başlayalı yaklaşık bir ay oldu. Haftanın 4 günü gidiyorum başladığımda 54 kiloydum şimdi 57 olmuşum. Sağlıklı besleniyorum ama biraz fazla yiyorum. Spora başlamadan öncede böyleydi. Crunch ve pilates derslerine de katılıyorum. Benimde basen ve bacak sorunum var. Üst beden kaslı bile sayılır karnım da gayet sıkı. Hocam 16 saat uygulamam için bi Program verdi çok hafif geliyor söyledim fakat devam etmemi söyledi. Cardio vs yok programda ip bile anlamıyorum. Bi arkadaşımda başka bir salonda başladı ama onun programı bayağı yoğun. Salon kalabalık ve fazla ilgilenmiyor hocam benimle. Personel Training de anca yemek Listesi vs yapıyorlar. Oda bayağı masraflı. Uzun lafın kısası kendi başıma bi şey yapmak istemiyorum ama hala bi fayda görmedim üstelik 3 kilo almışım. Önerilerileriniz varsa bilmek isterim. Şimdiden teşekkürler

2. MobLife34

MobLife34 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul,Bursa
    Sizinde dediğiniz gibi fazla yiyormuşsunuz. Bunu azaltmanızı tavsiye edebilirim benimde fazla bilgim yok acıkcası zayıflama konusunda ben kilo almayı biliyorum daha çok o kısımla ilgilendiğimden :) Karbonhidratı düşün besinler tüketin kaloriside düşük olsun , yağdan uzak durun. Aklıma gelenler bunlar. Umarım forumda birileri yardımcı olabilir.

3. OrhunOzaydin

OrhunOzaydin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Spor yaptıkça kaslarınız genişler ve terledikçe aşırı su içeriz bu nedenle genişleyen kasların içine su dolar bir sabah uyandığında kendini 4 kilo birden vermiş bulabilirsin. Bol su iç !

gamzebakogglu bunu beğendi.
  4. gamzebakogglu

gamzebakogglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Nisan 2015 ---
    Gerçekten kas kütlem artmış :)

Sayfayı Paylaş