Spor'a başlarken ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zerobulls tarafından 14 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. zerobulls

zerobulls Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar üni için gideceğim şehirde salona yazılıcam ama merak ettiğim bir kaç şey var örneğin orda bize bi program verilecek mi ? verilecekse neye göre verilecek her vücut tipine göre aynımı oluyor program ? ayrıca birde, hareketlerin yapılışını yada kaç defa yapmamız gerektiğini nasıl beslenmemiz gerektiğini vs söyleyeceklermi nasıl olacak bu işler ? tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum...

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Ağustos 2013
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Salon adam aklilli ise verirler degilse yeni baslayanalar bolumunde idmanda beslenmede mevcut.

3. zerobulls

zerobulls Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kastamonuda MB Fitness salonuna kayıt olucam kısmetse Üniversite için oraya gidiyorum. Belki sitede burada çalışan vardır diye yazıyorum eğer varsa yada sizin bilginiz varsa bu salon ile ilgili ne durumda olduğunu yazabilirmisinz ? Fotoğraflardan ve Facebook sayfasından iyi bir yer gibi duruyor ama ... ?

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Ağustos 2013
  4. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    sana program verirler. ne yapıcağını iyice anlatırlar bi süre aynı yaparsın.. bizim salon çok iyi ama beslenmeyi isteyene veriyolar bende bildiğim için ihtiyaç duymuyorum

bana adam gibi beslen dayak yersin diyolar :D beslenme hakkında sorarsan yardımcı olurlar.

zerobulls bunu beğendi.
  5. zerobulls

zerobulls Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İnş. gideceğim yerde sizin ki kadar iyidir. dumbelllls

6. Jaycees

Jaycees Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Benimde merak ettiğim şey başka şehirde yurtta ya da evde kalırken salondan gelince hergün terli terli duş alma olayı falan nasıl olacak :):)

7. brhmcr

brhmcr Guest

Spor sonrasi salonda dusunu alacak cikacaksin bu kadar basit. Yoksa siki giyinecen eve gidecen.

8. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    gittiğin salona dikkat et doğru salonu seçmek çok önemli özellikle yeni başlayanlar için

Sayfayı Paylaş