spora başlangıç

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve class28 tarafından 4 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. class28

class28 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    öncelıkle forumu bi süredir takipo ediyodum fakat şimdi başlamak nasip oldu boy 1,80 kilo 55 yaş 17
    her neyse abilerim ben spor salonundan cok evde calısmaya karar verdım
    klasık dambıldan baslamak yerıne 168 cm krom bar ve 4*5 kiloluk dökum plak spariş ettim baslangıc ıcın yeterlı ve fazla olucağını düşünüyorum ... :)
    dambıl yerıne bar almamın sebebı hem göğüs çalışmak hemde hacim kazanmayı amaçlıyorum o yüzden abilerim birazda araştırdım ama sizin yorumlarınız önemli tabiki
    bana hem her gün yapabileceğim etkili bir program ve beslenme programı verirseniz sevinirim eksıksız uygulamaya çalışıcam şimdilik bu kadar abilerim umarım yardımcı olursunuz ... :)

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.422
    Ödül Puanları:
    113
    imkanın varsa siparişteki uzun barı iki kısa bar olrak değiştir bana kalırsa. ya da ek olarak iki de kısa bar al. omuz çalışmasında, kol çalışmasında kısaca hepsinde dambıla ihityacın olacak. yeni başlayanlar için programlar var forumda. ama hareketlerin yüzde 90'ı dambıl ile gösteriliyor.
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Kasım 2014 ---
    ben de evde dambıl ile çalışıyorum. dambılla her hareketi yaparsın , göğüs de dahil, ama uzun bar ile hareket sayısı sınırlı.

3. class28

class28 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sanırım haklısınız o zmn 2 dambıl barı alayım pekı beslenme ve antreman programı paylasabılırmısınız :)

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.422
    Ödül Puanları:
    113
    yok o kadarı haddimi aşar, ama forumda var resimli anlatımlarla.

Sayfayı Paylaş