Spora başladıktan sonra değişen alışkanlıklarım

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve AegeanDream tarafından 16 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. AegeanDream

AegeanDream Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    İyi forumlar arkadaslar sadece paylaşmak istedim 3 seneden beri sigara kullanıyodum 2 günde 1 paket içerdim çok bırakmak istememe rağmen bi türlü bırakamıyodum spora başladığım zaman nefes darlığı çektiğimi hissettim ve azaltma yöntemiyle sigarayı tamamen bırakmıs bulunuyorum fazla olmasada alkol kullanıyordum onuda bıraktım çok şükür ve en önemlisi sabır evet arkadaşlar ben özellikle yemek konusunda sabırsız ve aşırıya kaçan biriydim ama artık bu sorunumda ortadan kalkmış durumda yemeklerimi artık aşırıya kaçmadan yiyorum ve eskisi gibi yemek konusunda sabırsız değilim umarım ilerleyen zamanlarda daha güzel bir şekilde hayatımı düzene sokarım

Saygılar

selim4141 bunu beğendi.
  2. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    873
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Senin adına sevindim, devamının gelmesi dileğimle :)

AegeanDream bunu beğendi.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Tebrik ediyorum, bende iki senedir sigara icmiyorum, 8 yil ictikten sonra :)

4. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.554
    Ödül Puanları:
    123
    Bende 7 sene içtim sigarayı. Sigarayı bırakmak ve spor ile ilgilenmeye başlamak hayatımda verdiğim en güzel kararlardan birisi oldu.

Tebrik ederim. Başarılarınız daim olsun.

5. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    bende düzenli olarak başlıyorum artık spora 6 yıldır sigara içiyorum halada içiyorum spora başlamamla birlikte bırakıcam inş.

Sayfayı Paylaş