Spora ara verme durumu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve kartals340 tarafından 17 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kartals340

kartals340 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Sevgili arkadaşlarım, sizden bir konuda yardım isteyeceğim hangi kısma yazacağıma şaşırdım konu dışı bölümü en uygun sanırım ,Sorun ise ; Ben lise son sınıf 12.sınıfım yani , bu yıl üniversite sınavına giricem önümde 8 aylık gibi bir süreçte spora ara vermek zorundayım , beslenmeme cok ama cok dikkat eden biriyim , sporsuz kaldıgım için vucudumun sönmesinden korkuyorum yani vucudumu nasıl koruyabilirim lütfen sordugum herkes tam cevaplayamadı , şimdiden tesekkür ederim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:01 ----------

Ayrıca şimdi aklıma geldi ; P90x yazın bir kere bitirdim , gün boyu doluyum özel ders , dershane okul ama sabah 6 ile 8 arası boşum o sırada p90 x yapmak mümkün mü sizce

2. kartals340

kartals340 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar yardımcı olabilcek yok mu

3. Claret

Claret Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bu konu önemli bende böyle bi konu acıcaktım yokmu bi fikri olan

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    838
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Geçen sene aynı olayları yaşadım , antreman yapmamakla büyük aptallık ettim.Tavsiyem etmeyin derim.Ama benim bi sorunum daha vardı okulum evime arabayla 1,5 saat uzaklıktaydı 12. sınıf dahi olsam git gel bitiriyordu beni.Eğer sizin 6 ile 8 arası bir boşluğunuz varsa , tavsiyem saat 4 de antreman öncesi öğününüzü alın 6da antremana başlayın p90x programını biliyorum biraz uygulamıştım.Yararı olur.P90x zaten 90 günden fazlada uygulanabiliyor 360 -180-240 gün kullananlarda var.Vücudu hem kısa süreli zinde tutmuş olursunuz.

5. FitFighter

FitFighter Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Ankara
    Bence sınav için sporu ara verme salona gidemem falan çok zaman alır diyorsan al ekipmanlarını evde devam et 2 günde bir spora ayıracağın 1,5-2 saat seni sınavında etkilemez rahat ol dostum tavsiyemi dinle. :)

Sayfayı Paylaş