spora 2ay ara vereceğim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve grkn1500 tarafından 25 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. grkn1500

grkn1500 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ay memlekete gıdıorum elımde agırlık setı fln yok 2ay ara vermek durumundayım.6aydr yapıyorum bu sporu. bu 2ay içerisinde beslenmeme dıkkat edersem fazla bir kayıp yaşarmıyım?

not: haftada 2gun duzenlı olarak yuzeceğim,hergun duzenlı 1saat koşarım,evde mekık,sınav,barfiks calısması yapabılırım.

Son düzenleme: 25 Temmuz 2009
  2. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    6 ayda ne kadar vücud inşa ettiğinle ilgili muhakak.Mens health ın bi sayısında kas kaybı olmadan tembellik yapabileceğimiz süre için 3 hafta diyordu.2 ay uzun bi sürü(6 aylık bir sporcu için).Döndüğünde idmanları aksatma 2 ayı en geç 1 ayda kaparsın ;) Mekiğini şınavını ihmal etme ;)

3. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    2 ay çok uzun bir süre evet kayıp yaşarsın tabi bu senin çalışma şekline göre değişir ileri seviye sporcularda bu kayıp çok çok fazla olabilecekken sende daha az olacaktır. Beslenmene yine dikkat et. Geçen sne iş dolayısıyla bende 1-2 ay yapamadım beslenmem idare ederdi ama. Hissedilir ölçüde ağırlıklarda düşüş yaşadım. Yaz bitip eski düzenle çalışmaya başladığımda bulk bir şekilde 3.5 ayda 8 kilo aldım yani yağ miktarımda epey arttı ama eskisinden çok iyiydim. Dönüşte disiplinli çalışma ile eskisinden daha iyi olabilirsin.

4. grkn1500

grkn1500 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tam 2ay deil zaten 1.5ay fln

bu sürede 3kglık dumbellerla sogumamak icin evde dumbell ile calısma programını uygulayacagım

Sayfayı Paylaş