Spora 2-3 Hafta Ara Vermek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Metallic@ tarafından 9 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Metallic@

Metallic@ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle herkese merhaba.Vücut geliştirmeye başlayalı 2 ay oluyor.Üniversite öğrencisiyim ve yarıyıl tatilinde yaklaşık olarak 3 hafta bu spora ara vermek zorundayım.İlk 2 ay güzel sayılabilecek bir gelişim sağladım.3 hafta vereceğim bu ara geriye gitmeme neden olur mu ? Ayrıca yeniden başladığımda kaldığım yerden,programdan devam edebilir miyim yoksa en baştan mı başlamam gerekir ? Şimdiden teşekkürler.

2. SerkanY.

SerkanY. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    3 küçük olarak görünse de gün değil hafta sonuçta, muhtemelen öğrenci olduğuna göre memleketine gideceksin, hocana danış evde şınav falan çalış derim gerileme olmasın

3. Metallic@

Metallic@ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaslar 1 ay spora ara verdim ve şimdi yeniden başlayacağım.2 aydır spor yapıyordum ve yeni programa geçmiştim.(Daha hiç başlamadım o programa) Şimdi o programdan devam edebilir miyim yoksa yine hamlık için ayrı bır program uygulamalı mıyım ?

4. TheYiğit

TheYiğit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 1,5 ay çalıştıktan sonra 2hafta ara vermiştim. daha sonra geri başladığımda hocaya sordum hocam nası yapayım diye. o da "çalış direk programından " dedi. ama çok güvendiğim bir adam da değildi. bayadır çalışan bir arkadaşım ilk 1-2 hafta eski programımla tekrar ısınmamı tavsiye etmişti. Bence öyle yap.

Sayfayı Paylaş