spor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve GuaRDexTeR tarafından 18 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. GuaRDexTeR

GuaRDexTeR Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    önlikle merhaba arkadaslar simdiden konu ile ilgilendiginiz için teşk. yasım 20 arkadaslar daha önceden blli bir süre salon gecmisim olmustu sizlere bir sey danısmak istiyordum evdede bu spora yeltenmiş kısmen basarılı olmustum su anki düsüncem elimde olan ayarlanabilir 2 adet dambll 1 barfiks demirinin yanında almayı düğsündügüm ağırlık sehpası blki mekik aleti ile ile evde sizce bu sporla ilgilenebilirmiyim yoksa salonmu tavsiye edersiniz

2. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    tabi ki evde de yapabilirsin ama bence imkanin varsa salona git daha iyi olur

Balboa7 bunu beğendi.
  3. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bence insanın hedefleriyle alakalı bir durum. mesela ben, göbek bel olmasın, şöyle fit bir vücudum olsun diye yapıyorum, salonu lüzumsuz görüp evde yapıyorum. ama ilerde hedeflerimi büyütüp, 40 yaşında yarışmalara katılmak gibi :) bir amacım olursa, o zaman salon gerekli olur. çünkü evde 30 farklı hareket yapıyorsak, salonda 130 farklı hareket imkanı olur. alt göğüsü üst göğüsten, üst göğüsü omuzdan, alt göğüsü karından, sırtı omuzdan tricepsi bicepsten falan ayırmak gerekiyor o zaman , aralarında şöyle keskin çizgiler olacak...

4. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Salonu oneririm.ama salona gitmeye vaktin yoksa evdede yapabilirsin. Hic yoktan iyidir. Salon bana daha cok disiplin katti ve kendimi daha cok zorlayabiliyorum.

5. LordEddardStark

LordEddardStark Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    evde çok denedim ama salon gibi olmuyor . salonda ayrı bi havaya giriyorsun spor yapmak için + arkadaşlar varsa rekabet ortamı oluyor .

6. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    salondan salona değişir bu eğer gideceğin salonda spor aletleri tam hoca yardım severse üyelerde kendi halindeyse imkanda varsa salon tüm bu saydıklarım yoksa yaşasın home gym evdede olur ama hedef çok büyük salon şart

7. dvrzener

dvrzener Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hayallerim sadece çok iyi bir sporcu olmak ve bunun için çok uğrasıyorum nereye baksam karşında sporla alakalı şeyler telefonum ve bilgisayarımdada kapak fotografı yaptım hayallerımı unutmamak için. Sizde 4k wallpapers fotograflarla herseyi kişileştirebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş