Spor yapmaya başladım vücut dengem değişti bu nasıl iştir

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ironicix35 tarafından 29 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ironicix35

ironicix35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaklaşık 1 bucuk ay oldu haftanın 4 günü okul çıkışı spor salonuna gidip yaklaşık 1 bucuk saat kilo vermeye yönelik antrenman yapıyorum. Kilom 93 Boy 176.
    Spor yapmaya başladıktan sonra suratımda sivilceler çıkmaya başladı. Daha önce çok nadir çıkardı fakat şimdi neredeyse 3-4 günde bi sivilce çıkıyo suratımda çok sinir bozucu. Bunun dışında kolay kolay hasta olmazdım , olsamda 2 günde geçip giderdi. Ama şimdi 1 haftadır düzelemedim. Şuanda kendimi daha güçsüz ve yorgun hissediyorum sürekli. Kilo vermeye başladım incelme var pantolonlar bol gelmeye başladı. Allahtan bunlar oldu yoksa kendimi daha kötü hissederdim. Varmı bu tarz şeyler yaşayanlar ? Bide Vücut direncim düşüyo sanırım ne tüketeyim bol bol ?

2. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    Beslenmen ne durumda? insallah ne kadar az yesem o kadar zayiflarim düsüncesinde degilsindir.

3. ironicix35

ironicix35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    @exsisman hayır o şekilde değil, öğlenleri genellikle tavuklu yemekleri tercih ediyorum. özel olarak bi diyet programım yok. öğünleri az yemeye dikkat ediyorum bide arada ufak kaçamaklarım var çukulata falan :)

4. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    kendine beslenme programi hazirla. Antremanlardan önce kompleks karbo tüketmeye bak

5. alexbaysu

alexbaysu Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Vücudun henüz alışık olmadığı için bir tepkide göstermiş olabilir yada yediğin şeylerden kaynaklanıyor olabilir veya protein tozu gibi supplementlerde yapabilir sivilce.Vücut direncinin düşmesi içinde multivitamin takviyesi alabilirsin

6. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    kas kaybı yaşamış olmayasın?

7. ironicix35

ironicix35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl anlarım kas kaybı yaşamayıp yaşamadığımı? daha önceden yağ ve kas oranımıda ölçtürmemiştim hiç

8. ARMER

ARMER Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    doktor
    Yer:
    istanbul
    protein alımını arttır derim, 93 kilo isen 186 gram protein almalısın günde...düzenli besleniyorsan suplemente gerek yok...ama için rahat edecekse günde 1 tane ucuzundan multivitamin alabilirsin örneğin supradyn gibi...tabi dinlenmeyi de ihmal teme derim

Sayfayı Paylaş