Spor Yapmadan Kilo Vermek

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve trueorfalse tarafından 22 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. trueorfalse

trueorfalse Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar 1.79 boyum var, 77 kiloyum 16 yaşındayım. Neden bilmiyorum ama göğüslerim baya sarkık. Jinekomastiden şüpheleniyorum ama baya bi göbek de var yani yağ olabilir diye düşünüyorum.

Malum hal böyle olunca kilo vermek gerekiyo. Yalnız okulun olması spor yapma ihtimalimi çok aza indirdi. Sadece haftasonları yapabilirim. Bu şekilde yaza kadar 65-66 kiloya inebilir miyim? Yazın da body ye başlamayı planlıyorum. Eğer inebilirsem genel bi beslenme programı söyleyebilir misiniz ya da nelere dikkat etmeliyim, neleri yemeliyim falan?

2. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    spor yapmamak için hiçbir bahane olamaz eğer sporu bir hayat tarzı olarak hayatının içine almazsan haya boyu kilo problemlerin olacaktır...
    sende okul var bende neler var bi anlatsam yinede 1 saat ayırıyorum böyle olunca kızıyorum işte siz gençlere, bu kilo problemi olmasa hiç aklına bile gelmeyecek dimi spor oysaki sadece kilo vermeye yaramıyor bu iş.

3. 14oguz14

14oguz14 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    öğleden sonra okulun varsa salonlar 11 e kadar açık oluyor ortalama okuldan sonrada gidebilirsin bahane bularak biyere ulaşılmaz ama yanlış anlama sana özellikle bişey ima etmiyorum bugün hastayım bugün yorgunum bugün canım istemiyo dersen bu iş olmaz başla bi kere zaten bi daha bırakamıycaksın :)

Sayfayı Paylaş