spor yapmadan kilo alabilirmiyim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve derekhale99 tarafından 3 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. derekhale99

derekhale99 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Asiri zayifim yas 15 boy 165 kilo 45 5 ay BB yaptim çok arastirdim savaş c. Kenzo.k. gibi adamları takip ettin fitnessin baya etkisi oldu şu an bilgim gayet iyi ama sorum çok amatör özür dilerim fitnessa verecek param yok aylik 60 lira zaten tavuk gogusu yulaf ezmesi muz yumurta felan 200 tlyi buluyor maalesef param yok 1-2 aylada olacak bisey değil eve 2 dumbell alip olmayacaginida biliyorum evde yatip sadece kalori hesabı yapsam çok sarkmadan söyle bi 10 kilo alirmiym?

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Peki Kilo almayi nasil düsünüyorsun?yani Kilo almak icin yine bu bahsettigin yemekleri yada ona benzer yicekleri tüketmen gerekicek,abur cuburla aldigin Kilo cokda hos bir görüntü olmucaktir,sana tavsiyem tmm maddi olumsuzluklar icersindesin ama yinede abur cuburla degilde yediklerine dikkat etmeye calisarak en azindan evde yediklerinin miktarini artirarak,Kilo almaya Calis.ayrica evde kendi vücut agirliginla yapabilecegin antremanlar var bunlari arastir ve kendine böyle bir program yap,yedigin miktari artir,extradan aile bütcene zarar vermeden.evdede vücut agirliginla spor yap inanki güzel sonuclar alicaksin.
    Kolay Gelsin.

Balboa7 bunu beğendi.
  3. SinirHastasıyım

SinirHastasıyım Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Tavuk gogsune 10-15 tl para verme butun tavuk al 5 lira yulafi bosver yarim kilo makarna 75 krs luklar falan var pratik dusuk naturel yicem diye spor yapmamazlik yapma olmadi al firindan bi ekmek carb olarak onu ye yumurta beyazi ayirma ye gitsin 4-5 tane yani pratik dusun cok ucuzada yapabiliirsin.

Bekci bunu beğendi.
  4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Alırsın ama daha az kısmı kas olarak daha çok kısmı yağ olarak depolanır.

5. derekhale99

derekhale99 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Aylık 60 TL verebilirim o kadar durumum var tabiki ama amac kilo almak olunca söyle bi 200 tlyi gözden cikarmak gerekiyor yagli olunca cokmu sarkar anlamadigim kimse vücut gelistirme yapmio ama orta kilolular asiri çirkin bir görüntü yok ortada neden onlar gibi olamam ki

6. tugaygs06

tugaygs06 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Kim dedi evde dumbbella olmaz diye

7. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Sınav sebebiyle bıraktım spor salonunu 2 aydır evde yapıyorum. Harcadığım tek para 20 tl barfiks demiri. Yemek olarak üstteki arkadaşın dediği gibi kendini zora sokma al bütün tavuk yumurta makarna bu kadar basit

8. SerkanY.

SerkanY. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    kardeşim herkesin gözünden kaçar ama sana şunu söyliyim leblebi ye, 100 gr da 20 gr proteini var yağ oranı sadece 6. ucuz hesaplı ben çok faydasını gördüm inan bak :D

9. derekhale99

derekhale99 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Tabiki dumbella olmaz keşke olsa yarın alirim hemen dumbell seti

10. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    zaten 45 kilosun,günlük alman gereken protein miktarı düşük.60-70 gram protein fazla bile gelir.onu da haftada 1.5 kilo tavuk,1 adet 30luk koli yumurta ile rahat rahat alırsın.yada seviyorsan loru günlük 1 ögün 100-150 gram tavuk yersin geri kalanını lordan alırsın.lor-yumurta kadar ucuz protein kaynakları yok.herkes yeni başlayan bulk dönemindeki sporcular için proteine yönelir ama olay bu değil.senin esas alman gereken bol proteinden ziyade bol kalori yani bol karbonhidrat ve yağ.makarna,pirinç,ekmek sofrandan hiç eksik olmamalı.ekmek şöyle pirinç böyle diyenleri şu seviyede önemsememen gerekli zannımca,senin çünkü sıkı yemen gerekli.

Sayfayı Paylaş