Spor Yapma

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve eakkas tarafından 21 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. eakkas

eakkas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar öncelikler merhaba. Foruma yeni kayıt oldum. Umarım çözümüm burdadır.
    Arkadaşlar ben yaklaşık 9-10 ay çok harketsiz ve tabiri caizse sporsuz bi hayat geçirdim. Yürüyüş falan da yapamadım. Çok fazla aynı sabit pozisyonda kaldım. Bilgisayar başına çok vakit geçirdim. Fizik Tedavi Doktoruna gittim fakat hiçbir sonuç elde edemedim. Kulunç durmuş falan dedi. Bi hap bi merhem yolladı beni.
    Şuan vücüdum da kaslardan falan çok ses geliyor.(tıkırtı, çıtırtı gibi, hani filmlerde falan olur dövüş öncesi boyunlarını falan çıtlatırlar aynı o şekilde) Ve çok güçsüz kaldılar. Boyun, omuz , sırt , kalça kaslarım gerçekten kötü. Ağrılarım falan yok fakat eskiden atıyorum 5 km yürürdüm rahatça şimdi 1 km yürüyünce yoruluyorum.
    İsteğim kas, vücut yapmak falan değil:). Sadece sağlıklı bir vücud istiyorum.
    Şuan evde bir çift 5kgluk dambıll ve kapı barfiksim var. Siz ne öneririsiniz arkadaşlar, ne yapmalıyım?
    Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum. ;)

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    P90x olabilir veya forumda flexor hocanın cift dumbell ile evde yapabilcek egzersizler konusu vardi ondan yararlanabilirsiniz sitede arattiginizda cikmazsa google dan aratin cikar.o sesler icin ise spora baslamadan once mutlaka isinma hareketlerini uygulayin zamanla gecer diye düşünüyorum bununla ilgilide konu vardi eklemlerden gelen sesler sanirim böyle bisey olsa gerek..

Sayfayı Paylaş