spor yaparak kilo alma ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve savagery tarafından 14 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. savagery

savagery Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    boyuma göre acaip zayıfım kilo almak için spor salonuna gitmek istiyorum fakat daha cok zayıflama korkusu oluyor internettede araştırdım net birşey bulamadım detaylı bir bilgi verirmisiniz

2. YumurtaBeyazı

YumurtaBeyazı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    aynı sorun bendede var umarım bilgilendirirler.ben 2. ayımdayım sporda ama zayıfım kilo alamıorm.konuyu takip edicem

3. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Yuksek karboidrat ve proteinle kilo alamicak adam yok spor yaparakta bunun kas olarak almasini sagliyabilirsin.

Kontrol35 bunu beğendi.
  4. savagery

savagery Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    genel olarak su sorun var biraz kilo aldıktan sonramı başlasam spora diye.yoksa o cılız halde spor yaparakmı kilo almak daha uygundur

5. feelthepain

feelthepain Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    farketmez ben bu spora bi deri bi kemik başladım 10 ayda 10 kilo aldım hemde kas olarak sadece günde en az 5-6 öğün yiceksin öğünlerinde sabah hariç ekmek kullanmıcaksınki 3 ana öğünün yanında diğerleri ara öğün olucak (yulaf,patates,form,meyve,kuruyemiş vb.) emin ol kilolulara göre çok daha kolay.ana öğünlerinde karbonhidrat ve protein ağırlıklı olucak ve sağlam çalışıcaksın en azından 2-3 aydan sonra.yardımcı olabildiysem ne mutlu

6. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    öyle düşünme şuan sanki çokmu iyi görünüyorsun ya en iyi ol ya hiç
    ağırlık çalışmasına ağırlık ver senin karbonihdrata proteine basman lazım cips vs türü yiyecekler hariç yemekten kahvaltından yağından kısma bol bol ye .

7. Lisra

Lisra Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Hiç mi ekmek yemiyorsun yoksa beyaz ekmek mi yemiyorsun. Ben ekmeği çok severim, günde en az 300 gram tam tahıllı buğday ekmeği yerim

8. savagery

savagery Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    normal bildiğimiz ekmekten yiyorum sadece :) su tüketimim cok az ama

9. khrmn25

khrmn25 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Komplex karbonhidratlar tercih et ve haftada 4 gün spor öneririm sadece ağırlık çalış cardio yapma.

10. mevlana244

mevlana244 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Ben bu sporda yeniyim 2. ayımı bitirdim yaklasık 6 kilo aldım ve ölçülerim kas olarak ciddi bir şekilde arttı, Antremanları aksatmadım 1gun on 1 gun off şeklinde beslenmemi düzene oturttum.günde 8 saat uyudum en az. Çoğu arkadas bebe biskivüsünün zararlı oldugunu söylüyor şekerli ve yaglı diye ki doğrudur da ama ben ilk bi sabah kalkar kalkmaz 1 kase sütle bebe biskivüsü yedim zaten spor dan önce günlük hergün aldıgım karbonhidratlı makarna pilav ve sebzenın yanına 400 gr yakın tavuk göğsü 3 yumurta beyazı, 1 kaşık fıstık ezmesi ve günde 3 bardak süt ekledım ve gece yatmadan 250 gr lor peynırı blender dan gecırıp su ile karısıtırıp ayran gibi içtim devam ediyorum. Yani aldıgım günlük karbo ve sebzenın yanına sağlam protein ekledım.(Bebe biskivüsünü 1 aydan sonra yemeyin :D :D ).He bu arada günlük 3 litre minimum su içiyorum ve bugun sabah kahvaltıma 100 gr yulaf ekledım.Yiyin gayrii ( bu süreçte haftada 1 izin günü yapıyorum çikolata pasta hamburger vs hangisi varsa mideye atıyorum :) ) İnşallah işinize yarar.

Sayfayı Paylaş