spor-yapanlarin-karsilastigi-insanlik-otesi-tepkiler

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve umut- tarafından 19 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. umut-

umut- Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    tasarım
    Yer:
    izmir
  2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    sokaktaki insanın,kaslı erkeklerin ilaç kullandığını sanıp , birgün balon gibi söneceğini, ilaçsız kaslı erkek olmadığını düşünmelerinin başmüsebbibi, yine sporculardır.
    şuraya spora başlamak için gelen 13 yaşındaki genç kardeşimiz tavsiye istediğinde, konunun altına:
    protein tozu kullan,
    amino asit kullan,
    gainer, kreatin kullan, aşı yap, popodan iğne yap,küre gir vs...
    diye aklınca tavsiye verenlerdir.
    doğal olarak buna şahit olan her insan, ilaçsız bu işin olmayacağını, ve 1 gr kas yapan insanın, kesin ilaçla yaptığına inanıyor.

Balboa7 bunu beğendi.
  3. umut-

umut- Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    tasarım
    Yer:
    izmir
    O okuduğun bloğu ben yaptım evde spor yapıyorum kendi çapımda hedeflerim var ve insanlık ötesi mantık ötesi tepkilerle karşılaşa karşılaşa bıkkınlık yaşamaktan sıkıldım neyse arık no stress yes bench press diyip çıkıyorum işin içinden ...

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bu şekilde tepkilerle karşılaşacağımı bildiğimden, evde ağırlık çalıştığımı kimseye söylemiyorum. ha takviye kullanmadığım ve ayı gibi iri kıyım bir olmadığım için söylesem de pek tepki gelmez ama, eğer söylersem şu iki tepkinin geleceği kesin;
    bir kısım insanlar, "ooo sen baya kaslanmışsın, canavar olmuşsun, aslan olmuşsun" diyecek, ki yalan söylemiş olacak,
    bir kısım insanlar ise, "bu ne ya? 1 gr kas yapamamışsın, sen halt yemeye çalışıyorsun boş yere" diyecek, bu da moral bozacak.
    o yüzden kimsenin bilmesine gerek yok :)

HushMoney bunu beğendi.
  5. umut-

umut- Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    tasarım
    Yer:
    izmir
    adam karşına geçecek elinde sigara dün akşam içki içmiş halde olum o ilaçlar zararlı diyecek

6. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    vg konusunda bilgisizden çok vg ye bir hevesle başlamış ama maalesef devamlılık sağlamamış kişilerin bu sporu öyle kötülüyor ki gülmemek elde değil hele birde vgcileri sanırsın can düşmanları bana çocukça geldiği için takmıyorum artık :)

7. Chagga

Chagga Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Küçük spor salonlarında, yani mahalle arası salonlarda aidattan yeterli parayı kazanamayıpta karı supplement ve steroid satışında bulanların olayıdır bu. Alsınlar diye, almaları şartmış gibi beğin yıkayanlar. Benim burada esas canımı sıkan nokta bunlarda değil, bu tür yerlerde çalıştırılan kişilerinde bir özelliği yoktur. Özelliği olanlarında kıymeti bilinmez sigortasız komik paralara çalıştırılan elemanlar vardır. Salonun temizliğinide onlar yapar. Bilgili veya bilgisiz farketmez zaten çok bilenide sevmezler bazıları. Buranın sahibi olan zaat zaten işinin başında bulunmaz hiç. Böyledir yani.

8. zvandut

zvandut Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    memur
    Yer:
    istanbul
    Okumuşunu nerden bulacaksın. Alaylı oluyor genelde salonlarda hocalarımız (!) Yok Kanyon'da spor salonuna giderim; eğitmenlerin, antrenörlerim BESYO mezunu olur; yıllık üyelik yaparım, en az 3 bin TL'yi salona gömerim dersen başka.
    Bunlar ekonomik özgürlüğü bile olmayan öğrencilerimiz (hey ben de sizdenim merak etmeyin) için ütopyadan öte değil.
    O yüzden, o mahalle salonlarımızı kötülemeyelim fazla diye düşünüyorum Chagga.

9. Chagga

Chagga Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Tamam kötülemeyelim.

Sayfayı Paylaş