Spor Ve Aşk

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Pulbiber tarafından 7 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Pulbiber

Pulbiber Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Vazgeçmem Diyip Büyük Konuştum Ve Vazgeçmek Zorunda Kaldım Sporumdan Laf Herşeyden Ağırmış Altında Kalamadım Kız Arkadaşımı Çok Seviyorum Ve Üzülmesini Hiç İstemiyorum Sporun Benden değerli Hep Aklın Sporunda Dedi Ve Sayesinde Sporu Bıraktım:(

2. Sheitan

Sheitan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dicek bişe bulamıyorum :D

3. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    benden sana sanal bir arkadas tavsiyesi..hayatta hiçbir zaman ne yaşayacagın, ilerisi belli olmayan şeyler için kendinden bu kadar büyük fedakarlıklar istenmesini normal karşılama..senden istenen şey, eger senin cok istedigin bir şeyse ve karşı tarafta bunu biliyorsa, senin istedigin şeyden kopunca ne kadar mutsuz olacagını hiç düşünmüyor demektir...buna nasıl katlanacak o insan?..seni seven birisi bunu senden isteyebilir mi?..

ileride yaşlandıgında, kendini boş şeylere verince, ne bileyim bahçıvanlıga soyunursun, gazetede köşe yaarlıgı için çalışmalar yaparsın vs...o zaman ne diyecek peki?..sen bunadın yetti artık mı diyecek?..lütfen, seni seven böyle sever..30 cm lik kol ve elinde sigara,klişe bir erkek olmaktansa, yapacagım muhteşem vücutla cok daha güzel kızları etkileyecegim düşüncesiyle, ne kadar kararlı oldugumu göstermek isterdim..inanki, senden daha başlarda bu kadar büyük fedaarlık isteyen bir insandan şüphe etmemen hiç normal değil..bu kadar erken ele verme kendini..ilişkinde baskın olan taraf sen olmalsıın her zaman...tek çare; ya ayrılırsın, ya da onun bu sporu sevmesini saglarsın, onu spora davet ederek..bu iş bu kadar basit..kimse için bu kadar büyük bir fedakarlıga gerek yok..

Son düzenleme: 7 Kasım 2008
  4. vandeta2006

vandeta2006 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İZMİR
    bana kız sölemedi de,kızla sporu aynı anda yürütemedim sporu tercih ettim ikisine para yetiştiremedim:) çünkü kızı bırakırsın sonra yenisini bulursun ama sporu bırakınca psikolojim ve kendime güvenim bozuluo ve toparlanmak kolay olmuyo:p

5. cappi

cappi Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    spor bir hayat tarzıdır, zamanla kişiliğin bir parçası haline gelir..hiçbir aşk insanı spordan feragat ettirmemeli..bunun ayrımını yapın..sen "sen" olamıyorsan sana o aşktan da hayır gelmez, hayattan da..

6. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    kimse senden değerli değil. ;)

7. vandeta2006

vandeta2006 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İZMİR
    ben bana kendim için lazımım hatıram olsun sana şarkım!!!:)

Sayfayı Paylaş