Spor Tesisi Açmak İstiyorum Fikirleriniz?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mude3635 tarafından 2 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Sosyal Tesis Olarak İş Yapar mı?

Anketin kapanma tarihi 1 Kasım 2012.
  1. Evet

66,7%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Fikrim Yok

33,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Grendel

Grendel Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ben üniversitenin spor salonuna gidiyorum 200m falan ona bile üşenen insanlar var.10km bayağı öğrenciler pek tercih etmez o bakımdan arabası olanlar gelir.İkinci olarak mutlaka çok iyi bir havalandırma sistemi olmalı en önem verdiğim şeylerden biri.3.5m tavan falan diyosun o süper çok iyi.Ama tabi alet olarak çeşitlide olmalı özellikle serbest ağırlıklarda ve hamam olayı yani çok da önemli değil sporcu için ama ekstradan güzel olabilir ama sırf hamam var diye bi spor salonuna gitmem yaşlılar daha çok tercih edebilir ama onu iyi bir fikir olabilir.Ama bulunduğu yerin halkına hitab etmesi çok önemli özellikle maddi konuda yani tabi fiyatı sen bilirsin ama en azından çok pahalı görünmesin derim.Yani bide hitab ettiği bölgedeki diğer spor salonlarını bir araştır çünkü ben evdeyken yan yana iki salon var biri alet bakımından biraz daha zengin diye onu seçtim milletin 10km yol alması için bir farkı olmalı.Reklam olarak mutlakinsanların yoğun olduğu bölgede bi reklam işi ayarla eğer dediğin yerde spor salonu yoksa mutlaka bu işi sevip başlamak isteyenler ne olursa olsun geleceklerdir.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:51 ----------

Alet olarak ''Life Fitness'' yagındır iyidirde .Bi de esjim var fena değil diye biliyorum.Serbest ağırlıklarda unuttum abi bizim salon kalite ama şu an hatırlyamıyorum markayı :D

2. AlyOsman

AlyOsman Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Siz ne yakınlıgından bahsedıyorsunuz içinizde spor aşkı yok sizin :) Ben Salonu begendıgım ıcın okul çıkışları hiç üşenmeden her aksam salona gıderdım ıstanbullu olanlar bilir
    Spor salonumun yeri : İstanbul / Gaziosmanpaşa
    Evimin adresi : İstanbul / Halkalı (k.cekmece) 10 km birşey değildir bence

3. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    sen bu işin ticari boyutunu kavramadan yorum atmışsın

4. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Soyunma odası geniş olmalı. Mesela 50m2.
    En az 6 tane duş yeri olmalı. Duşlarda perde değil kapı olmalı.
    Özellikle bacak çalışması için alet çeşitliliği fazla olmalı.

5. AlyOsman

AlyOsman Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Anlamıyorsun sanırım mesafe sorun degıldır önemlı olan ortam ve salondur ticari boyutta burda işin içine girer zaten daha ıyı saglıklı zevk alarak spor yapıcaksam mesafe dusunulmemelı.

Sayfayı Paylaş