Spor sonrasi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kuşburnu tarafından 18 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kuşburnu

kuşburnu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Dün forumda spor sonrası meyve suyu ile insülini aniden fırlatıp kas yıkımının durduruldugunu okudum. Spor sonrası şeker yerine direk insülini vücuda versek daha iyi olmaz mi? Yani insülin iğnesi var nasıl olsa. Hem direk kana geçer. Hemde mide çalışmaz. Cevabınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

2. umut1319

umut1319 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Neden beslenmek gibi doğal bir yoldan almak varken iğne gibi yapay şeylerle almayı tercih ediyorsun bir sebebin var mı?

D2403 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bodyyci bunu beğendi.
  3. kuşburnu

kuşburnu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Sadece merak ettim. Uygulayacağımdan değil yani.

umut1319 bunu beğendi.
  4. umut1319

umut1319 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Yani işe yarar mı diye soruyorsan amaç insülin i yükseltmek olduğundan insülin iğnesi işe yarar insülin seviyesi yükselir ama kasların o arada besinede ihtiyacı var o iğne sadece kas kaybetmeni önler ama spordan hemen sonra alınan basit şeker atıyorum üzüm suyu olabilir hem kasları korurken büyümeyi kasların o sırada damarlardan aldığı kanı korumasını uzun süre pompalanan kanın kaslarda kalmasını sağlar buda kasların büyümesini sağlar ama amaç diyet ve kilo vermekse yapmamak lazım basit şeker olayını spordan sonra protein ve karbonhidrat oranı eşit bir öğün yenilmeli bu basit şeker oranı büyümek isteyen ve müsabık arkadaşlar için çok faydalı

D2403 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. burakbyr

burakbyr Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28

Sayfayı Paylaş