spor sonrası yemek..

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Ferhat_V tarafından 11 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar kardio iştahımı çok açıyor yememem gereken şeyleri bile masada mutfakta görünce canım çekiyor ne bulsam atıyorum ağzıma :) bunun nasıl önüne geçerim bir fikir verin süpürge gibiyim boşta tabakta ne varsa süpürmeden duramıyorum.:D

50 dk yürüyüş ve koşu yaptım biraz dinlendikten sonra protein olsun diye 2 yumurta + domates yedim kepek ekmeğiyle..aradan 1 saat geçmeden biraz acıktım ve patates kızarttım 1 dolu tabakta onu yedim :) annem kek yapmış 1 dilimde kek üstünede şekerli çay içtim :D
    bu aralar hiç eskisi gibi değilim kafam biraz işlere bozuk acısınıda yemekten çıkartıyorum ama engelde olamıyorum kendime..

yarından sonra kardioyu 2 saate çıkarayım diyorum ama yorulunca yine aynı iştah geliyor :)

bir fikir verin ne yapıp mutfaktan kendimi soğutayım..

bu arada kaç gündür aynı kiloda sabit kaldım 100 den ne yukarı çıkıyorum ne aşağı iniyorum :S

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Sanırım kardiyoyu zayıflamak için yapıyorsun.Böyle devam ederek sabit kiloda kaldığına şükretmelisin.Ayrıca 2 saat kardiyo yapılmamalı,yıkımdan başka bir işe yaramaz.

3. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    evet kardiyo zayıflamak için...aslında normalde böyle yemiyorum ama son bir kaç gündür nedense ne bulsam yiyorum eskiden dikkat ederdim 5 6 kiloyu diyet ve kardiyo sayesinde verdim ama ne olduysa son günlerde oldu iştahım açıldı ve bastırılmıyorda sürekli birşeyler yemek istiyorum....2 saat kardiyoyu sabah ve akşam 2 ye bölerek yapıyorum yani saat 11-12 arası 1 saat saat 15-16 arası 1 saat gibi..

4. yilmazogullari

yilmazogullari Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    acıktıkça yulaf ezmesi ye , hem tok tutar , hem protein oranı zengin . Ve bu arada mutlaka ama mutlaka badem , kayısı , fındık , fıstık tüket acıktıkça , onlarda tok tutar , tabi oturup 1 kilo yeme sakın :D

5. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    valla ara sıra geliyor öyle ne bulsam yiyorum ama olmayacak böyle..yedikçede kilo veriyorum olmuşum 98 :D

6. oktayd

oktayd Yeni Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    22 yaşında iradene sahip cıkamıyor musun ?
    acıyorum yukarıda yazdıklarını görünce dalga mı geciyorsun bilmiyorum.

7. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    yok yazdıklarım ciddi...ara sıra oluyor öyle canım sürekli bişeyler istiyor özellikle spor sonrası çok yorgunsam yada sıkıntılıysam..ama şuan yok bir sorun kiloda vermişim aynen devam diyete..çok nadiren olan birşeydi bu sürekli bu şekilde yesem zaten kilo veremem..

8. oktayd

oktayd Yeni Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    bu sporda o kadar fedakarlık yapıyoruz ki anlatamam.

senin yedigin kızartmaya bile kendim yemiş gibi kızıyorum :D

Ferhat_V bunu beğendi.
  9. batt_34

batt_34 Üye

Beğenileri:
    479
    Ödül Puanları:
    73
    şu müthiş beslenmen hakkında bilgi verde bizde öğrenelim yemek yemesini

Sayfayı Paylaş