Spor sonrası bi terslik oldu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve jls40 tarafından 3 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. jls40

jls40 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Spora başlıyalı 1 hatfa oldu oncesın de 2 haftalık diyetimi gene aynı şekil de devam ettiriyorum 5 kg vermiştim. Fakat bu hafta spora başladıktan sonra(5 Gün oldu) bugün tartıldığım da 3 günde aynı kiloda olmamı da geçip bugün kilo aldığımı görmek beni çok sarstı :(:(:(:(:(:( İş güç olduğu için haliylen öğlen yemeğinden sonra bi daha akşam spordan sonra yiyorum 8-9 arası. Spor sonrası yenen yemek kilo aldırır diyolar doğrumu. Yada başka şekil de önerisi olan var mı? Biz kg vermeye yardımcı olsun diye spora başladık kilo sabit kaldı + yükselmeye başladı duhduhduhduh

Son düzenleme: 3 Mayıs 2013
  2. boksbody

boksbody MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    2.753
    Ödül Puanları:
    123
    nasıl bir antremman yaptığını ve beslenme detayını yazarsan daha yardımcı olabiliriz

3. jls40

jls40 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    30dk yürüyüş 6.0 hız
    dumbıll sağa sola eğilme 100x3
    dumbıll yana açış 20x2
    dumbıll öne açış 20x2
    Bench 20x2
    Enseye çekiş 20x2
    Makine pazu 20x2
    Makine triceps itiş 20x2
    Bacak ittirme 20x2
    Bacak oturarak kaldırma 20x2
    Bisiklet 20 dk (ağırlık 3)

Bazılarının isimlerini bilmiyorum ondan böle yazabildim sanırım anlamışsındır :) Beslenmeye gelirsek ekmek ve şeker tamamen kestim. Sabahları tahıl tarzı bı cornfaleks tuketıyorum iş yerinde bir bardak(diyet için önerilen). Öğlen genelde köfte yada tavuk 6-7 adet(ızgara) salatayla beraber yanında ayran. Akşam da spordan sonra 8-9 arası salata ve et(sebzeli oluyor az miktarda ama) . Bolca su içiyorum günde 4 lt vardır. (Bir de boy 1.94 kilo 130 - etrafım da sporla ilgilenen nerdeyse yok salonda da pek yardımcı olmuyolar açıkçası. Forumda destek almak ıstıyorum bilgilenmek için uye oldum ama spor terımlerını bılmıyorum hıc fransız kaldık biraz)

4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.408
    Ödül Puanları:
    123
    Vücut kompozisyonunun öyle bir hafta - on gün gibi sürelerde değişmesini beklemek yanlış. Diet ve sporda önemli olan kilo vermek değil verilen kilonun hangi kitleden olduğudur (sıvı - yağ - Kas). Muhtemelen ilk haftalarda verdiğiniz kilonun büyük kısmı sıvı atımından olmalı. Sporun uzun vadede hem kilo vermenize hemde vücudun toparlanmasındaki faydalarını görmeye başlıyacağınızdan kuşkunuz olmasın.

5. jls40

jls40 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dediğiniz doğru (büyük ihtimal sıvı kısmından vermişimdir verilen kilonun) benim de hemen ilk hafta da bi dğeişiklik beklemem söz konusu değil. Uyguladığım program hakkında biraz sorguluyum sadece.

Sayfayı Paylaş