Spor Sonrası beslenme ve kilo alma hakkında

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve izmirlee00 tarafından 6 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. izmirlee00

izmirlee00 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    sa arkadaşlar benım kafama takılan bı kac soru var sormak ıstıyorum cevaplar ıcın tesekkurler sımdıden oncelikle
    amacım vucut yapmak deil gunluk yaptıgm spor 1 gün kardiyo kosu egzersiz yapıosam 1 gün kol gögüs ertesi gün omuz bacak calısıyorum profosyonel derecede yüklenmiyorumm maksat sporsuz kalmayalımm sımdı 1 bucuk aya askeriye mülakatlarım var az once bi yerde okudum yeni bilgim oldu

1--spordan sonra yedigimiz seyler cok onemliymiş düzgün beslenmez ise mevcut kaslarımız yakıma ugrarmıs vs yani küçülür demekmi bu eskisinden dahamı kötü olur ?

2. kilo almak istemiyorumm ama 1. soruda bahsettiigm gibi olucaksa kasın yakılmasınıda istemiyorumm

biglileler cevaqp verebilirmi nasıl bir yol izlemeliym calısmamın amacı spor olsun mülakatlarda barfisk kosu mekik cart curt var zorlanmak istemiyorum bunlarda standartlarız aten yapıyorum ama daha iyisi olsun istiyorum

sizce egzersizlerimden sonra bişi yemelimiym karbonhidrat alınmalı felan yazıyor internet sayfalarında bu kilo aldırırmı ve
    dedigim gibi egzersizden sonra ne yemeliym ve önce kaslarım belirginlessin vs istemiyorum ornek veriyorum su an 10 barfisk cekiyosam 15 olsun istiyorum

cevaplar ıcın teşekkürler

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Barfiks sayısı için , barfiks kesin programında olmalı ve diğer parkur hareketleride olmalı.
    1-Antremandan sonra alıcağın şeyler önemlidir evet ama sen orta seviye ileri seviye bir sporcu değilsin vücug geliştirme konusunda müsabık değilsin daha doğrusu.Antreman sonrası eğer alma şansın varsa bir bardak üzüm suyu ve protein alma şansın varsa yeterlidir bunuda ağırlık idmanında yap cardioda yapma.Bunu yapmasanda daha kötü olmaz.Antreman yapmak programınızın mantığı yanlış değilse sizi geri değil ileri yaklaştırır.
    2-Kasın yakılmaz antremanını gözden geçir.Yapıcağın hareketlerde istediğin sayılarda mısın önce bunu bilmeliyiz , nizami formda istedikleri sayılardan +2 fazla çekebilecek duruma gelmelisin işini garantiye almalısın.Öncelikle onların parkurunda neler var tam onları öğren programınıda ona göre ayarla.Kilo almama işide haftada min 3 gün cardio yap yeterli.

Sayfayı Paylaş