Spor salonundaki hocanın 'hocayım' diye geçinmesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ebayar tarafından 29 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ebayar

ebayar Guest

Herkese günaydın arkadaşlar,
    6 aydır fitness yapıyorum ve 4. programıma geçtim hocanın bana yazdığı 4. program, 2. programım ile aynı
    Isıtıp ısıtıp önüme koymuş 6 aydır farklı hareketler yapmıyorum ve bu programı da çalışırsam 8 ay olacak ve isteksiz çalışma olacak bende.
    Buraya resim atıyorum yorumlarınıza ihtiyacım var.

* resmin boyutu büyük olduğundan dolayı başka siteye upload ettim. 1 program 2. ayda çalıştığım, 2 program ise 6. ayda aldığım
    http://i.hizliresim.com/vzOERm.jpg

2. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    Programda 26 set biceps&triceps, 14 set deltoid görünce migdemi kramplar giriyor. Heralde programda egzleri ayni gün yapmiyorsundur?

3. ebayar

ebayar Guest

Malesef 2'ye bölünmüş ve aynı gün yapıyorum hocam :(

4. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    antrenman kac saat sürüyor? Haftada kac gün calisiyorsun?

5. ebayar

ebayar Guest

Resimde de görüyorsunuzdur, 1.program göğüs sırt ve bacak / 2.program omuz biceps ve triceps :(
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Haziran 2014 ---
    Hocam hafta da 4 gün çalışıyorum her kas grubum 2 gün çalışmış oluyor ve antrenmanım dinleme ile beraber 1 saat sürüyor hesapladım.

6. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
  7. ebayar

ebayar Guest

8. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    olmazsa olmaz yoktur ama Kürek ile kuyu kazmak varken niye kasik ile calisayimki? Bicep triceps bu kadar ince detaya kadar calismana gerek yok, gerekli hacimi göstermetikden sonra. Hatta sana sadece temel egzler bile yeter :)

9. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Tabikide gelişir ancak bu hareketleri yaparsan alacağın verim artar.Forumda squat bench press gibi hareketlerin büyüme hormonunu arttırdığına dair birkaç yazı var araştırırsan görebilirsin.
    Kolay gelsin

10. ebayar

ebayar Guest

Çok doğru söylüyorsunuz hocam. Spor salonundaki hocaya soru bile sorulmuyor egoda doçentlik yapmış adeta zaten spor salonuna baktığım da herkes hala gelişememiş kişiler soru sorduğuma pişman oluyorum. Ama iyi kötü 6 ay çalışıp azda olsa gözle de görülebilecek değişikler oldu.
    Şimdi aklımda şöyle bir şey var ağustostan sonra hacimlenmek istiyorum bulk yapacağım bu yaz ayını bench press, squat deadlift military press temel bileşik egzersleri ile ilgili bir program hazırlamayı düşünüyorum sadece tek program üzerinde 10-12 tane hareket ve hepsi 3x8 çalışmayı düşünüyorum sizinde yorumunuzu alabilir miyim?
    Teşekkür ederim evet bende okumuştum büyümek gelişmek isteyenlerin mutlaka yapması gereken hareketler..

11. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    verdigim linklerde zaten hepsi compound egzler. Hacim/Güc icin 5repli yapabilirsin. Haftada 4 gün calismana gerek yok. 3 gün yeterlidir

PeNa bunu beğendi.
  12. ebayar

ebayar Guest

Teşekkür ederim hocam size mesaj attım müsaitseniz bakarsanız çok sevinirim.
    Teşekkür ederim hocam size mesaj attım müsaitseniz bakarsanız çok sevinirim.

exsisman bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş