Spor Salonunda sinir oldugumuz tipleri anlatalım rahatlayalım :))

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve JamontGordon5 tarafından 4 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. JamontGordon5

JamontGordon5 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Gittigimiz spor salonunda herkesin vardır sinir oldugu kasıntı tipler yazalım rahatlayalım :)))

mesela benim gittigim spor salonundA 30LU YAŞLARDA bir abimiz var her gün ayrı kas calısmayı sacma bulup hergun 5 kas birden calısıyor 1 set olarak
    salonun hocası fıs aslanım bendeki kuvvet kimsede yok düzenli yapsam resimdekiler gibi olurum diyor :)a32hyper_

2. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Benim ve başkalarının yanına yaklaşıp aslında ben istesem vücudum 2 3 kat daha iyi olurdu ama benim için yeterli bu kadarı biraz daha uğraşsam çok kaslanırım iğrenç durur diyen biri var 3 ay çalışıldı mı elde edilecek bir vücuda sahip ama sanırım gözleri bozuk :D

3. JamontGordon5

JamontGordon5 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    zaten o 3 ayda elde edilen vücutlar bi bizde yok herkes fazla kaslı olma ugrasında nede kolay kaslı olmakhyper_

Pulbiber072 bunu beğendi.
  4. Von_Pasther

Von_Pasther Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    İki kilo fazla kaldırıp kendini king zanneden kişilere sinir olurum bende.Yenilere böyle bir havadan bakarlar falan.Yeni başlayanlara çok yardım ederim acıbadem fitness center deki arkadaşlar bilirler beni.Hiçbir zaman kendimi birşey biliyormuş gibi görmem sadece yeni arkadaşlara doğruları göstermeye çalışırım.Ki yıllarca çalışan adamlara bile bazen birşeyler gösterdiğim oluyor.

5. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    tam focuslanmış hareketlerimi yaparken yanıma gelip soru soranlara uyuz oluyorum. hani anlatıyorum yardımcı oluyorum ama kardeşim anlatılan şeyi 10 defa insan sormaz ya. birde anlatıyoruz yardımcı oluyoruz 2 gün sonra sanki hiç anlatmamış gibi çalışıyorlar ya uyuz oluyorum.

artık kimseye salonda yardım etmiyorum kulağıma takıorum kulaklığımı müziğimi dinleyerek adam gibi çalışıyorum

dtabdullah bunu beğendi.
  6. Von_Pasther

Von_Pasther Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Herkesin bir anlama kapasitesi vardır doğru ama bu sporu öğretebilmek için bir eğitim yeteneği ve sabır lazım benim hiç başıma gelmedi öğrettiklerimin inatla yanlış hareket yapması:)

7. JamontGordon5

JamontGordon5 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    2 kişi var gelip spora mal mal kahkaha atıyolar tamam kaslılarda cok yaglılar ama biri arnold biri j.cutler mubarek öle takılıolar.

8. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Hiç bir tecrübesi ve altyapısı olmadığı halde gelip tavsiye verenlere, birşey sorduktan sonra cevabı beğenmeyip üzerine de o öyle değil diye nutuk çekenlere, spor salonuna gelip kız gibi narin narin antrenman yapanlara, 2.5 kiluluk plakalarla barı doldurup çalışanlara, hareketleri yaparken son tekrarlarda zorlandığımda altında kalmışım gibi yardıma gelip setimi mahfedenlere, testesteron kullanıyorsun belli ama saçların dökülmemiş nasıl oldu diye tavsiye isteyenlere - steroid kullanmıyorum :D -, sırf artislik yapmak için hava atmak için ağır çalıştığımı düşünüp laf söyleyenlere ve bu sporu öylesine yapıp salonları boş yere dolduran üyelere sinir oluyorum.

Sayfalarca yazarım böyle daha, antrenman öncesi iyi geldi :D

Predatel, rockybalboa7, ryuzayalcin ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  9. OvO

OvO Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    kayseri
    - her set arasında aynada kendine bakan tipler . En kotusude hangi bolgeyi calısırsa calıssın aynada bicepsine bakması . (kol :30cm )
    - laterali 20-25 kilo ile yapıp adeta dans ediyomus gibi garip bi hala düşen tipler .
    - salona gelip 30 dakka icerde volta atıp kalabalık yapan tipler .
    - öne lat pull downu yere sıfır yatarcasına yapan tipler . ağırlıgı düsür işte hic bi işe yaramıyo o yaptıgın garip hareket .
    - her harekette sürekli sagdan soldan yardım isteyen tipler .
    - salona plaja gelir gibi cıplak ayak + terlikle gelen tipler . 1 kerede kot pantolanla gelen gordum .

simdilik aklıma gelenler bunlar :)

dtabdullah bunu beğendi.
  10. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Cable makinelerinde hafif ağırlık girip pat diye bırakanlar (bir kez olur anlarsın iki kez olur anlarsın alışkanlık haline getirenler var)

-Sürekli muhabbet peşinde olanlar(set araları 5 -6 dk felan sanırım):D

11. serpico

serpico Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    *Set arasında dinlenirken makinede oturanlar/yatanlar hem bizi hemde kendilerini soğutuyorlar,
    *selam verince almayan hoca(Adamı insandan sayıyoruz selam veriyoruz dahada vermen selam melam)
    *serbest ağırlıkla salonun ortasında çalışan kişi(bu aslında o kişilerin değil spor salonlarımızın genel ayıbı dumbell var çalışmaya yer yok)

12. Ghettogospel

Ghettogospel Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    halk arasında teşko denilen arkadaşların salona gelip her ekipmanı sırasıyle 1 dakika kadar kullanıp görmemişlik yapan tipleri sevmiyorum bende

13. ryuzayalcin

ryuzayalcin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    - 1 makineyi 2 kişi kullanıp 4-5'er set yapıp 15-20 dakika makinayı esir alanlar.
    - 1 makineyi 2 kişi kullanıp ne kadar var diye sorunca daha yeni başladık çok var diyen tipler.
    - 1 makineyi kullanırken 2 kişinin gelip birlikte girelimmi demesi.
    - dumbelları ayak ucuna alıp set başına 5'er dakika şahsına zimmetleyen tipler.
    - kardiyo çalışıp su gibi olduktan sonra oturduğu ve kafasını koyduğu yeri sırılsıklam yapıp çok normalmiş gibi takılan tipler.

Bu tipleri bayıltana kadar dövüp ayıldıktan sonra bayıltana kadar da saygı öğretmeli :)

Son düzenleme: 5 Mart 2013
  14. taylaner

taylaner Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    havlu kullanmayan tipler ... hijyen hijyen hijyen

15. brhmcr

brhmcr Guest

1 ve 2 . maddede ne var anlamadim gercekten, ben de kardesimle idman yapiyorum, bir alete geldik mi toplam 2 kisi 8 set yapmak zorundayiz, ne yapalim yapmayalim mi? Biraz garip olmus...

16. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    -protein tozu kullanıp kullanmadıgımı sorup ta kullanıyorum cevabı verınce bütün vücudumu protein tozunun inşa ettiğini düşünen insanlar

-soyunma odasında amino asit içerken bunlar çok şişiriyor ama bırakınca gider diyen ama 25 cm koluyla bu konu hakkında utanmadan atıp tutan tipler

-bench te kaldırdıgı kilonun 40 kg fazlasını takıp başında bekleyene tum agırlıgı kaldırtıp bagıran tipler

-çırılçıplak salona gelip salonu tavaf eden tipler

-ne zamandır yapıyosun sorusuna 2 yıl diyince off çokmuş ben 5 aya böle olamazmıyım iyi beslensem diyen tipler

-besyo bitirdikten sonra spor hocası olup ta benim bildiğimin yarısını bilmediği halde süslü kelimeler kullanarak bu sporla ilgisi olmayan insanlara vayy be nece konusuyo bu adam helal olsun dedirtip sömüren çakma spor hocalarına da uyuz oluyorum

-spor salonundaki çogu kişinin programını ben düzeltiyorum elimde değil 2 aylık adama süper set idmanı veren hoca mı dersin
    hayatımda duymadıgım antrenmanlar yaptıran hocalar mı dersin hepsi benim salonumda :)

bide demeden geçemiycem salona cep telefonuyla gelip mesajlasarak ve resim çekerek çalışan tipler :):)

17. ryuzayalcin

ryuzayalcin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    bir yapmak var bir de yapmak var :) arada fark var :)
    Sizin gibi hareketi düzgün yapıp oraya sadece spor için gelmiş olanlarda vardır muhakkak.
    Set aralarını 2 kişi 1makineye girdiğinde 2-3 dakika tutuyorsa toplamda 15 dakika gibi birşey yapıyor e o 1makineye 2kişi giriyor bende giriyim dersen 3 kişi 1makineye girip set aralarını çok uzun tutmuş veya makine ayarı yapmak gibi işlemler uzun sürdüğü için hareketi mahvetmiş oluyorsun. aslında ilk 3 madde birbirini tamamlıyor :)

---------- Post added at 14:46 ---------- Previous post was at 14:42 ----------

Çok yerinde tespitler bravo:) Bu tespitler için ya çok dikkatli ya da çok tecrübe sahibi olmak gerek ki ikisi de var sanırım.

18. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    -yazın sıcaktan erirken camı üşüyoruz diye açtırmayan yaşlılar
    -salona 5-6 kişi gelik lak lak edenler
    -kullandığı aletlerle aralarında bağ yaşayanlar
    -dumbellarımı çarpanlar
    -dumbelların önünde çalışan hırtlar
    -bi t-shirti iki kere giyenler
    -gereksiz yere bağırıp çağıranlar
    -kendini ilah gibi görenler
    -millete karışıp bak o yanlış benim ki doğru diyenler
    -sen bırak o protein tozunu ilerde yağa dönüşcek hem cinsel organını küçültüyo diyenler

19. Bestanden

Bestanden Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    https://www.youtube.com/watch?v=_-91_iXATY8 :D

bizim salondakiler iyi ergen ergen davaranan yok zaten tek küçük olan benim ben de sevilirim hocalar abiler tarafından tek sinir olduğum yazlıkçılar dün de gelmişler salonda oturacak yer yoktu kafa_

20. hardtime

hardtime Üye

Beğenileri:
    649
    Ödül Puanları:
    103
    2 kişi hadi neyse de, sürekli 3'er kişilik gruplar halinde antrenmana gelip, belli aletleri 3'er kişi sırayla girip bloke edenlere gerçekten kafa atasım geliyor. Sen 3 kişi geldin diye ben o alette 4. kişi olmak zorunda değilim. Böyle durumlarda söyleyip kesin araya dalıyorum. Ne yani onları mı bekliycem kırk saat işleri bitsin diye.

Bir de serbest ağırlıklarla direkt dumbell rafının önünde çalışanlar var. Alırsın eline dumbellları, geçersin geriye boş bir noktaya orda çalışırsın. Sırf sen aynanın önünde çalışacaksın diye ben neden dumbell alıp koymak için senin iki yanından eğlip bükülmek zorundayım?

Sayfayı Paylaş