Spor salonunda sürekli moralimi bozan arkadaş

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mevsres tarafından 7 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Bu gün spora salonunda sinir olduğum bir olayı anlatacağım, bilirsiniz insana sürekli kasların erimiş veya kilo almışsın diyen tiplerden bir arkadaş var, eskiden beri spora salonunda görürüm, hatta bundan 1 sene kadar önce yine bana gelip kasların iyice erimiş demişti çok iyi hatırlıyorum. (Halbuki hiçbir fark yoktu) Neyse işte birkaç aydır görmüyordum, bu gün yine gördüm bana dedi ki bak senin damarların çıkmış sen artık kolay kolay kas yapamazsın, ilk başta damarın çıkmış deyince definasyonda olan biri olarak hoşuma gitti ancak sonra "Artık kasların git gide daha kötüye gidecek eskiden daha iyiydin" falan filan demeye başlayınca küfür etmemek için kendimi zor tuttum. :mad:

2. Svastika

Svastika Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Eskişehir
    Ben bana benzer şeyleri diyenleri dövüyorum. Ciddiyim kafa göz girişiyorum. Öyle diyenleri başından sav. Katil ederler adamı.

mevsres bunu beğendi.
  3. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Valla en mantıklısı bu aslında, okuldan atılma riskini göze alabilsem haftada 1-2 kişiyi döverim mutlaka.. biri gelir yok karşim bak şuranı incitecen, biri der karşim kaç setin kaldı ( işin ilginç tarafı şu, adam mesela bench press yapmayacak, ama gelip benchte kaç setin var diye soruyor?), dumbelları kaptığı gibi aynanın ve dumbell setinin önünde harekete başlayan mı dersin, leş gibi kokan mı dersin, dedikodu yapmaya gelen mi dersin, kendisi bir bok olmadığı halde herkeste kusur arayan mı dersin, kendini hard bodyci sanan mı dersin, it sürüsü gibi troll troll muhabbetler ederek dolanan ve bir makineyi işgal eden orada muhabbet çeviren tayfalar mı dersin. var oğlu var, saymakla bitmez. Spor salonlarında neden böyle aptallıklar var gerçekten anlayamıyorum, aynı adamlar sokakta,derste bu kadar aptallık yapmıyorlar ama spor salonlarında resmen beyinleri yanıyor.

allah herkese sabır versin

stefan35 bunu beğendi.
  4. Muscleous

Muscleous Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Bu tür insanlar her daim hayatın her alanında varlar ve olacaklar malesef. Çekemeyenler denir bu sürüye kısaca dostlar. Ve en güzel cevapta onları arada alaycı bir gülümsemeyle süzmektir İnanın çıldırıyorlar. Kısacası aldırmayın, motivasyonunuzu etkilemelerine izin vermeyin, ciddiye almadığınızı hissettirerek saf dışı bırakın. İyi forumlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. BounGiorno

BounGiorno Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Böyle boş insanlara sinirlenme ye değmez yav he he de geçsin gitsin

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Haters...

Biri biter biri baslar genc arkadaslarim. O yuzden kafa sallayacaksiniz gececeksiniz.

Sayfayı Paylaş