Spor salonunda önerilenler ???

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Stweie00 tarafından 9 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Stweie00

Stweie00 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba 14 yaşındayım 3.5 aydır fitness yapıyorum ilk başladıgımda 73 kg idim şimdi 69 kg yim bir 1 hafta önce 68 kgydim. 1 hafta önce spor salonu programın değişeceğini k.hidrat ve protein alımını arttırmam gerektiğini çok kg verdiğimi söyledi ailemle konuştular annem de bana daha çok yemek yedirmeye başladı. 1kg yi çok rahat aldım :( . çevremizdeki insanlar ki bunlar içinde önemli spor hocalarının yorumları da var bize yüksek kar ettikleri protein tozları satmaya çalıştığı böyle bir şey benim de aklıma yattı yorumunuz nedir . ve protein tozu zararlı olduğunu düşünmesem de olabildiğince kullanmak istemiyorum(babam karşı zaten ikna ederim sorun değil) ama aklıma takılan bir soru da var gelişme çağında olduğum için protein ihtiyacım fazla birde kas çalışmalarını eklersek (pek sıkı olmasada sonuçta lifleri yırtıyoruz) protein ihtiyacım çok fazlalaşıyor. hergün de et yiyemediğime göre kullanmam boy uzaması için avantaj sağlarmı .

yorumlarınız benim için çok değerli teşekkürler

Sayfayı Paylaş