Spor salonuna yazıldım yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve byegcn tarafından 9 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. byegcn

byegcn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle merhabamar küçük bir yerde oturuyorum babamın işinden dolayı burada bir spor salonu var alet çeşitliliği var onda sorun yok fakat maalesef bize yardımcı olacak birileri yok sadece kendimiz çalışmak için gidebiliyor muşuz. 17 yaşındayım 70kilo (biraz daha az olabilir) 1.74 boyundayım. Yeni başlıyorum daha ilk gün nasıl bir çalışma izleyebilirim yardımcı olabilir misiniz?

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. hasan.akaa

hasan.akaa Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    benim gibi galiba durumun salon küçük hocalarda biraz anlamıyor galiba bende tek başıma takılıyorum genelde ordaki arkadaşlardan abilerinden yardım al ilk başlarda bu nasıl yapılır diye sor kardeşim.ben önyargılıydım bu herif kaslı şimdi tersler felan ama adam herşeyin yapılışını dogrusunu yanlışını anlatıyor hepside böyle ilk 2 hafta 3er gün git 1gün git 1gün dinlendaha bu sürede yapılışlarını ögren 2.haftanın sonunda hocandan program iste eger öyle bi şansın yoksada forumda yeni başlayan bölümünde program mevcut bulamazsan burdan mesaj at yardımcı olayım

Sayfayı Paylaş