Spor salonuna yazıldım üstadlarıma sorum var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bodybody1 tarafından 16 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bodybody1

bodybody1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir süredir evde dambılla çalışıyordum salona yazıldım başlangıç programımda olan hareketleri yaptım ancak her yaptığım hareket benı cok zorladı hafif düşük omuzluyum ve trapezlerim büyük makinalarda göğüs hareketini yaparken bile trapezlerimin yandığını ve köprücük kemiğimin ağrıdığını hissettim her yaptığım hareketin trapezlerime vurduğunu hissettim omuza ve omuz başlarına yönelik bir gelişme sağlamak istiyorum bu yönde üstadlarımdan yardım bekliyorum boy 172 kilo 62

2. ALİSTANBUL

ALİSTANBUL Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    hareketleri yaparken calıstıracagın kas grubuna odaklanarak yapmalısın her yaptıgın hareketin trapeze vurması iyi bir sey değil . omuzlarının gelişmesini istiyorsan programını yapmaya devam et. daha yenisin beslenmene antrenmanlarına özen gösterirsen gelişmeyi 5 6 ay gibi bir zamanda net bir sekilde görürsün . yapacagın her hareket sana büyüme olarak dönecektir tabi vücut adepte oldugu zaman agırlıkları arttırmaya yönelmelisin

Sayfayı Paylaş