Spor salonuna gitmelimiyim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve *can* tarafından 29 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. *can*

*can* Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    herkese merhaba. bu yaz spora başıcam , haftaya başlıyorum. ekim ayına kadar yapıcam sonra biraz ara verebilirim. Şimdi size sorum evde bazı aletler var: kondisyon bisikleti,mekik aleti,dumbell seti(20kg demir),barfiks demiri,el yayı, bide sabahları çıkıp koşucam.Bunları 4 ay boyunca yaparsam bi etki gösterirmi? yoksa spor salonu şartmı? arkadaşlar evde yapamazsın dedi aklıma takıldı.

boy:180
    kilo:95(biraz kiloda vermek istiyorum)

2. YiDo

YiDo Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Evde spor yapamazsın diye birşey yok , Flexor hocanın da ev için programları mevcuttur hatta belki görmüşsündür , benim şahsi fikrim ise salondan yanadır , yani ciddi bir şekilde bu işi yapmak istiyorsan bir salon evden daha iyidir bence , ama bu evde yapılmaz demek değil.Fakat buraya kadar yazdıklarım body building yapmayı düşünen biri için bence , sen 15 yaşında olduğunu ve yaz sonunda ara verebileceğini söylüyorsun yani anladığım kadarıyla amacın öncelikli olarak fazla kilolarından kurtulup daha fit bir vücuda sahip olmak.Bence kondisyon bisikleti, dumbbell seti ve mekik masası senin amacın için yeterli olacaktır.Benim sana tavsiyem evde başlaman yönünde.

3. *can*

*can* Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler abi şimdi fazla yağlarımdan kurtulmak istiyorum ama fit değil yine biraz iri olmak istiyorum. şimdi ara verirsem sarkar kolların falan diyolar birşey olurmu

Sayfayı Paylaş