Spor salonuna başlıyorum..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Kryon tarafından 13 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Kryon

Kryon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Garson
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar, 16 yaşındayım bir hazır yemek firmasında garson olarak çalışıyorum liseyi açıktan okuyorum. Boyumu ölçmeyeli epey oldu yaklaşık 1.75 civarı olmalıyım kilom ise yaklaşık 50 kg aşırı derece zayıfım. Bir hafta önce iş servisinden inip eve doğru yürürken evimin yakınında varlığından haberim olmadığı bir spor salonunun önünden geçtim ve geçerken kapının önünde sohbet eden kaslı adamlara gerçekten çok özendim ve ertesi gün salonla gidip konuşmaya karar verdim gittim konuştum üyelik fiyatları hakkında bilgi aldım ve hocayla tanıştım salonu gezdirdi gerçekten iyi bir salona benziyor.Üyelik fiyatları ;

2 aylık-180 TL
    3 aylık-260 TL
    4 aylık-330 TL
    6 aylık-490 TL
    1 yıllık-880 TL + 2 ay hediye
    şeklindeydi.

Bende salonu ve kendimi denemek amaçlı 2 aylık üyelik yaptırmayı düşünüyorum bu hafta. Büyük ihtimalle spor sayesinde sigarayı da bırakabilirim diye düşünüyorum :) Her neyse şu anda spor salonu için gerekli her şeyim hazır fotoğraflarda spor salonunda çalışmak için aldığım ayakkabı ve eşofman takımını giyip sizin yorumlarınızı almak istedim ayrıca birde Volt firmasının spor eldiveni var.

http://i.hizliresim.com/4kJkkY.jpg
    http://i.hizliresim.com/5kOkXd.jpg
    Şimdi bir kaç sorum var.

2 aylık üyelik yaptırmam doğru olur mu ? 1000 TL maaşımdan 600 TL anneme veriyorum borçlarımız dan dolayı. Bana kalan para 400 tl oluyor ve 180tl spor salonuna geri kalan 220 TL yi de yeme-içme ye ayırsam doğru yapmış olur muyum yorumlarınızı bekliyorum.

Birde spor salonuna düz beyaz havlu götürücem bu havluyu kendi terimi silmek için ve makinelere serip kullanmayı planlıyorum makineleri kullandıktan sonra temizliği nasıl yapılır ? selpak mendille mi silinmeli yoksa başka bir şey mi ?
    Saygılarımla :)

2. Kryon

Kryon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Garson
    Yer:
    İstanbul
    Güncel.

3. atraksiyonlu

atraksiyonlu Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    43
    makineyi silmeye gerek yok ilk aydan sonra fazla makine çalışma zaten o para sana yeter bu arada tabi supplementsiz besleneceksen

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kryon bunu beğendi.
  4. Kryon

Kryon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Garson
    Yer:
    İstanbul