spor salonumda ki hoca çok yetersiz sizlerin öngöreceği antreman programı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve oxxz tarafından 9 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. oxxz

oxxz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Daha önceden kısa bir spor geçmişim vardı ama çok uzun bir ara bermiştim. 1 ay oldu salona gidiyorum ilk ay kasları hazırlamak için tüm cihazlarda 3*12 şeklinde setler yaptım ve artık bölgesel çalışmak istiyorum. Bugun hocaya söyledim ve göğüs ve ön kol antremanı verdi ama ne bir hareket gösterdi ne de yardımcı oldu. Açıkçası eksik antreman verdiğini dahi düşünüyorum.
    Şimdi gelelim işin özüne gün içinde beslenmeme çok dikkat ediyorum ve protein ağırlıklı besleniyorum.
    Spora başlamadan önceki ölçülerim
    Boy :188
    Kilo :78
    Sağ pazu :32
    Sol pazu :31
    Omuz :115
    Göğüs :97
    Bel :91

1. ay sonunda

Boy :188
    Kilo :76
    Sağ pazu :35
    Sol pazu :34
    Omuz :116
    Göğüs :100
    Bel :87

Sizin daha bilgili olduğunuzu biliyorum bu yüzden sizden hacim kazanmama yönelik bir antreman programı rica ediyorum.

2. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    para vermişsin para gidip konuşacaksın yada ayrılacaksın salondan uyanık ol

3. oxxz

oxxz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam valla evime yakın güzel ve imkanları iyi bir salon diye kayıt oldum 2 ay daha ödenmişim var . Hoca yetersiz ama salon yeterli o yüzden buradaki hocalardan yardım istiyorum :D

4. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    sana verdiği programı yaz. birde gidip ben biliyorum havalarında program istediysen adam zaten bişi göstermez sana :D

Bekci bunu beğendi.
  5. oxxz

oxxz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaşım neresini anlamadın program fln yok 6 hareket gösterdi göğüs ve ön kol çalıştım. Havalanacak bilgim olsa buradaki tecrubelilerden yardım istemezdim. bilgin varsa yaz yoksa laf olsun diye konusma

6. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    be3nde sana diorum ki ne gösterdiyse yaz ayrıca 1 ay calısıpta ben bölgesel calısmak istiorum dersen adam sana zaten daha ne göstersin 1 ayda neyin altyapısını yaptında neyin programını istiorsun illa bu şekildemi söyliyelim kibarca verdiklerini yaz dedik işi laf olsun diyeye getirdin madem yetersiz oldugunu düşünücek kadar bilgin var demekki bliorum havalarında adama gidip bana bölgesel program yaz gibi sacma bir cümle kurmusun ki 6 hareket diorsun en kötü 3er set olsa 21 setlik bir antrenman yapar daha ne versin canını çıkarana kadar çalıstırsın 500 set program yaptırsın 20 hareket versin bumudur yani yeterlilik anlayısın

mserkanxxx bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş