spor salonumda hocanın hakreletleri

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve vesilius tarafından 11 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. vesilius

vesilius Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle herkese merhaba, uzun zamandır spor geçmişi olan biriyim yüzme ve sutopuyla ilgileniyorum ancak fitnes'a gitme gereği hiç görmemiştim ama zamanla bırakınca (haftada 2 gün yüzme yapıyorum şimdi) ihtiyaç hissettim spor salonuna kaydoldum bugün herşey ilk başta güzeldi. ben kafama göre istediğim zaman gidicem gerekli gördüğüm hareketleri cardio olsun ağırlık antrenmanı yapıcaktım hoca olmaz onları unutucaksın onları ben sana göstericem yapacağın hareketleri dedi bugün öğrendim salondan çok tanıdıgım var herkese aynı programı veriyomuş yeni başlayanlara . bunu yapmak istemiyorum ben kendi vücudumu tanıyorum amacımı biliyorum ama hocayıda kırmıyım karşı çıkıp sen kimsin gibisinden

tavsiyede bulunursanız rica etsem

2. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Hocanın dediğini uygula. Onu oraya bostan korkuluğu diye dikmediler. İçin rahat olsun.

judascortez bunu beğendi.
  3. vesilius

vesilius Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yani uygularım uygulamasına ama bana gereksiz herkese yaptıgı programdan uygulatcak benim öyle bişeye igtiyacım olmadıgını düşünüyorum saolsun ilgileniyor ama dinlemeden

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bir kere yaptığınız sporlarla vücut geliştirme farklı bir spor. Onun için bu sporda da ilk başta bir adaptasyon süreci geçireceksiniz. Bu programda genelde herkeste aynı hareketler olur. Yani burada hocanız sizi baştan savmak için aynı programı veriyor diye düşünmeyin.

Predatel bunu beğendi.
  5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Adaptasyon için gerekli bir program veriyorsa uygula dostum sana işe yaramıycağını düşünüyorsun ama öyle değil o salonda yaptığın her hareket işine yarar o kadar iyiyim diyorsan verilen programda maks ağırlık girmeyi dene :) her hareket yapabileceğinin en ağırıyla zorla hem kendini zorlamış hemde programdaki hareketlerin işe yaradığını görmüş olursun ilk ay bitsin sonra programını hedefine göre değiştirmek için hocana başvur yani adam haklı burda sende uygula hocayı kırmakla felan alakalı değil bodye adaptasyon için o ağırlıklarla o hareketlerle vücud bu spora alışsın sonra sana hedefine yönelik ilk ay bittiğinde bir program istersin...

6. vesilius

vesilius Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ediyorum cevaplar için çoğu kişi böyle düşündüğüne göre vardır doğrusu diyerek hocanın ilk ay programına uyucam..:)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:36 ----------

teşekkür ediyorum devam edicem hocanın dediklerine bu arada aksine baştan savmıyo her hareketi tek tek gösteriyo diğer hocalarda da yardım ediyor ilgileri çok güzel yani salonda.. :)

7. hakan karakaya

hakan karakaya Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Bizim salonda da böyle bir saçmalık var. Her yeni gelene aynı programı veriyorlar. Ben bu programa uymadım hiçbirzaman ve hoca ile aramda bir sorun olmadı. Benim bir spor geçmişim varsa ve hareketlerin de yapılışlarını biliyorsam neden standart başlangıç programına uyayım ? Ama hoca da kompleks varsa onu bilemem...

8. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    yeni başlayan üyelere ilk ve ikinci ay aynı program uygulanır. ancak tecrübeli üyelerede aynı programı vermek hata olur.

Sayfayı Paylaş